Jornada 1

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
08-10-2017
00:00
Osona R.C.
Logo
Logo
Descans
Àrbitre: Camp:
08-10-2017
12:00
R.C. Badalona DRIVM
Logo
Logo
R. Navata Matcarrelage
Àrbitre: Montes Sevilla, Emilio Camp: Canyet, Badalona
07-10-2017
16:00
Ripollès R.C.
Logo
Logo
INEF Barcelona
Àrbitre: Aloy Barquet, Joan Camp: Ripoll
08-10-2017
10:30
SEL Vilanova
Logo
Logo
CEU "B"
Àrbitre: Murillo Garcia-Gil, Jose Luis Camp: Santa Barbara, Sitges

  Jornada 2

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
15-10-2017
00:00
CEU "B"
Logo
Logo
Descans
Àrbitre: Camp:
15-10-2017
12:00
R. Navata Matcarrelage
Logo
Logo
Ripollès R.C.
Àrbitre: Pérez Elias, Gabriel Ruben Camp: Navata
15-10-2017
13:30
INEF Barcelona
Logo
Logo
SEL Vilanova
Àrbitre: Bogas Gonzalez, Jose Camp: Foixarda, Barcelona
28-10-2017
15:30
Osona R.C.
Logo
Logo
R.C. Badalona DRIVM
Àrbitre: Raurich Bosch, Lluis Camp: Vic

  Jornada 3

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
22-10-2017
00:00
R.C. Badalona DRIVM
Logo
Logo
Descans
Àrbitre: Camp:
21-10-2017
18:00
Ripollès R.C.
Logo
Logo
Osona R.C.
Àrbitre: Gil Martinez, Carlos Camp: Ripoll
22-10-2017
11:00
SEL Vilanova
Logo
Logo
R. Navata Matcarrelage
Àrbitre: Sorrequieta, Juan Manuel Camp: Santa Barbara, Sitges
21-10-2017
16:00
CEU "B"
Logo
Logo
INEF Barcelona
Àrbitre: De La Rubia Gascón, Míriam Camp: Pistes Ub, Barcelona

  Jornada 4

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
05-11-2017
00:00
INEF Barcelona
Logo
Logo
Descans
Àrbitre: Camp:
04-11-2017
16:00
Osona R.C.
Logo
Logo
SEL Vilanova
Àrbitre: Aloy Barquet, Joan Camp: Vic
05-11-2017
12:00
R. Navata Matcarrelage
Logo
Logo
CEU "B"
Àrbitre: Gil Martinez, Carlos Camp: Navata
05-11-2017
12:00
R.C. Badalona DRIVM
Logo
Logo
Ripollès R.C.
Àrbitre: Olavarria Estrada, Miquel Camp: Canyet, Badalona

  Jornada 5

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
12-11-2017
00:00
Ripollès R.C.
Logo
Logo
Descans
Àrbitre: Camp:
12-11-2017
11:00
SEL Vilanova
Logo
Logo
R.C. Badalona DRIVM
Àrbitre: Anguita Garrido, Juan Carlos Camp: Santa Barbara, Sitges
11-11-2017
17:45
CEU "B"
Logo
Logo
Osona R.C.
Àrbitre: Montes Sevilla, Emilio Camp: Pistes Ub, Barcelona
12-11-2017
13:30
INEF Barcelona
Logo
Logo
R. Navata Matcarrelage
Incompareixença
Àrbitre: Camp: Foixarda, Barcelona

  Jornada 6

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
26-11-2017
00:00
R. Navata Matcarrelage
Logo
Logo
Descans
Àrbitre: Camp:
26-11-2017
12:00
R.C. Badalona DRIVM
Logo
Logo
CEU "B"
Àrbitre: Cuenca Calamardo, Víctor Camp: Canyet, Badalona
25-11-2017
15:30
Osona R.C.
Logo
Logo
INEF Barcelona
Àrbitre: Fe Pascual, David Camp: Vic
25-11-2017
16:00
Ripollès R.C.
Logo
Logo
SEL Vilanova
Àrbitre: Llorente Santos, Isaac Camp: Ripoll

  Jornada 7

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
03-12-2017
00:00
SEL Vilanova
Logo
Logo
Descans
Àrbitre: Camp:
03-12-2017
13:30
INEF Barcelona
Logo
Logo
R.C. Badalona DRIVM
Àrbitre: Sorrequieta, Juan Manuel Camp: Foixarda, Barcelona
02-12-2017
16:00
CEU "B"
Logo
Logo
Ripollès R.C.
Àrbitre: Palenque Moron, Victor Camp: Pistes Ub, Barcelona
03-12-2017
12:00
R. Navata Matcarrelage
Logo
Logo
Osona R.C.
Àrbitre: Pinza Forment, Eloi Camp: Navata