Jornada 1

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
30-10-2017
17:00
C.R. Spartans de Granollers
Logo
Logo
Químic E.R
Àrbitre: Rodriguez Rigat, Antoni Camp: Granollers
01-10-2017
10:45
BUC 'B'
Logo
Logo
CNPN 'B'
Àrbitre: Riera Sole, Marc Camp: Foixarda, Barcelona
30-09-2017
17:00
R.C. Sitges
Logo
Logo
GEiEG
Àrbitre: Sánchez Rodríguez, David Camp: Santa Barbara, Sitges
30-09-2017
18:30
R.C. L'Hospitalet 'B'
Logo
Logo
Garrotxa-Banyoles
Àrbitre: Donadio, Roberto Jorge Camp: Feixa Llarga, L'Hospitalet de Llobregat
30-09-2017
18:00
F.C. Barcelona 'Blau'
Logo
Logo
Gòtics R.C.
Àrbitre: Garcia Diez, Josue Camp: Teixonera, Barcelona

  Jornada 2

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
07-10-2017
18:30
Gòtics R.C.
Logo
Logo
C.R. Spartans de Granollers
Àrbitre: Sánchez Rodríguez, David Camp: Foixarda, Barcelona
07-10-2017
18:00
Garrotxa-Banyoles
Logo
Logo
F.C. Barcelona 'Blau'
Àrbitre: Gutierrez, Rodrigo Gastón Camp: Banyoles
07-10-2017
16:00
GEiEG
Logo
Logo
R.C. L'Hospitalet 'B'
Àrbitre: De La Cal Perez, Antonio Camp: Palau Sacosta, Girona
07-10-2017
15:00
R.C. Sitges
Logo
Logo
CNPN 'B'
Àrbitre: Murillo Garcia-Gil, Jose Luis Camp: Santa Barbara, Sitges
07-10-2017
16:30
Químic E.R
Logo
Logo
BUC 'B'
Àrbitre: Donadio, Roberto Jorge Camp: Teixonera, Barcelona

  Jornada 3

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
14-10-2017
17:00
C.R. Spartans de Granollers
Logo
Logo
BUC 'B'
Àrbitre: Garcia Diez, Josue Camp: Granollers
04-11-2017
15:00
R.C. Sitges
Logo
Logo
Químic E.R
Àrbitre: Olavarria Estrada, Miquel Camp: Santa Barbara, Sitges
14-10-2017
16:00
R.C. L'Hospitalet 'B'
Logo
Logo
CNPN 'B'
Àrbitre: Aguirre Alonso, Julio Cesar Camp: Feixa Llarga, L'Hospitalet de Llobregat
14-10-2017
16:45
F.C. Barcelona 'Blau'
Logo
Logo
GEiEG
Àrbitre: Murillo Garcia-Gil, Jose Luis Camp: Teixonera, Barcelona
14-10-2017
18:30
Gòtics R.C.
Logo
Logo
Garrotxa-Banyoles
Àrbitre: Mullor Armada, Alexandre Camp: Foixarda, Barcelona

  Jornada 4

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
21-10-2017
16:30
Garrotxa-Banyoles
Logo
Logo
Químic E.R
Àrbitre: Rodriguez Rigat, Antoni Camp: Sant Roc, Olot
21-10-2017
16:00
GEiEG
Logo
Logo
Gòtics R.C.
Àrbitre: Cousillas Alvarez, Eudardo Camp: Palau Sacosta, Girona
21-10-2017
16:00
CNPN 'B'
Logo
Logo
F.C. Barcelona 'Blau'
Àrbitre: Martin Manzanera, Eduardo Camp: Mar Bella, Barcelona
21-10-2017
18:30
Químic E.R
Logo
Logo
R.C. L'Hospitalet 'B'
Àrbitre: Trubat Casal, Pau Camp: Teixonera, Barcelona
21-10-2017
18:30
BUC 'B'
Logo
Logo
R.C. Sitges
Àrbitre: Mullor Armada, Alexandre Camp: Foixarda, Barcelona

  Jornada 5

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
28-10-2017
17:00
C.R. Spartans de Granollers
Logo
Logo
R.C. Sitges
Àrbitre: Sánchez Rodríguez, David Camp: Granollers
28-10-2017
17:30
R.C. L'Hospitalet 'B'
Logo
Logo
BUC 'B'
Àrbitre: Aloy Barquet, Joan Camp: Feixa Llarga, L'Hospitalet de Llobregat
28-10-2017
18:30
F.C. Barcelona 'Blau'
Logo
Logo
Químic E.R
Àrbitre: Donadio, Roberto Jorge Camp: Teixonera, Barcelona
28-10-2017
18:30
Gòtics R.C.
Logo
Logo
CNPN 'B'
Àrbitre: Gil Martinez, Carlos Camp: Foixarda, Barcelona
28-10-2017
16:30
Garrotxa-Banyoles
Logo
Logo
GEiEG
Àrbitre: Crespo Abril, Pablo Camp: Sant Roc, Olot

  Jornada 6

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
11-11-2017
16:00
GEiEG
Logo
Logo
C.R. Spartans de Granollers
Àrbitre: Parera Villacampa, Roger Camp: Palau Sacosta, Girona
11-11-2017
18:00
CNPN 'B'
Logo
Logo
Garrotxa-Banyoles
Àrbitre: Morera Romea, Sergio Camp: Mar Bella, Barcelona
11-11-2017
17:00
Químic E.R
Logo
Logo
Gòtics R.C.
Àrbitre: Murillo Garcia-Gil, Jose Luis Camp: Teixonera, Barcelona
11-11-2017
17:00
BUC 'B'
Logo
Logo
F.C. Barcelona 'Blau'
Àrbitre: De La Rubia Gascón, Míriam Camp: Foixarda, Barcelona
11-11-2017
15:00
R.C. Sitges
Logo
Logo
R.C. L'Hospitalet 'B'
Àrbitre: Gea Rubio, Joan Camp: Santa Barbara, Sitges

  Jornada 7

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
18-11-2017
17:00
C.R. Spartans de Granollers
Logo
Logo
R.C. L'Hospitalet 'B'
Àrbitre: Cousillas Alvarez, Eudardo Camp: Granollers
18-11-2017
18:00
F.C. Barcelona 'Blau'
Logo
Logo
R.C. Sitges
Àrbitre: Bellido Sanchez, Joshua Camp: Teixonera, Barcelona
18-11-2017
18:30
Gòtics R.C.
Logo
Logo
BUC 'B'
Àrbitre: Morera Romea, Sergio Camp: Foixarda, Barcelona
18-11-2017
18:00
Garrotxa-Banyoles
Logo
Logo
Químic E.R
Àrbitre: Garcia Diez, Josue Camp: Banyoles
18-11-2017
17:45
GEiEG
Logo
Logo
CNPN 'B'
Àrbitre: Mullor Armada, Alexandre Camp: Palau Sacosta, Girona

  Jornada 8

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
25-11-2017
17:00
C.R. Spartans de Granollers
Logo
Logo
CNPN 'B'
Àrbitre: De La Rubia Gascón, Míriam Camp: Granollers
25-11-2017
17:00
Químic E.R
Logo
Logo
GEiEG
Àrbitre: Murillo Garcia-Gil, Jose Luis Camp: Teixonera, Barcelona
26-11-2017
13:30
BUC 'B'
Logo
Logo
Garrotxa-Banyoles
Àrbitre: Sorrequieta, Juan Manuel Camp: Foixarda, Barcelona
25-11-2017
15:00
R.C. Sitges
Logo
Logo
Gòtics R.C.
Àrbitre: Cousillas Alvarez, Eudardo Camp: Santa Barbara, Sitges
25-11-2017
16:30
R.C. L'Hospitalet 'B'
Logo
Logo
F.C. Barcelona 'Blau'
Àrbitre: Sánchez Rodríguez, David Camp: Feixa Llarga, L'Hospitalet de Llobregat

  Jornada 9

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
02-12-2017
18:00
F.C. Barcelona 'Blau'
Logo
Logo
C.R. Spartans de Granollers
Àrbitre: Mullor Armada, Alexandre Camp: Teixonera, Barcelona
02-12-2017
18:30
Gòtics R.C.
Logo
Logo
R.C. L'Hospitalet 'B'
Àrbitre: Van Steeden, Malcolm Kevin Camp: Foixarda, Barcelona
02-12-2017
16:30
Garrotxa-Banyoles
Logo
Logo
R.C. Sitges
Àrbitre: Aloy Barquet, Joan Camp: Sant Roc, Olot
02-12-2017
17:00
GEiEG
Logo
Logo
BUC 'B'
Àrbitre: Gutierrez, Rodrigo Gastón Camp: Palau Sacosta, Girona
02-12-2017
18:00
CNPN 'B'
Logo
Logo
Químic E.R
Àrbitre: Sánchez Rodríguez, David Camp: Mar Bella, Barcelona