Jornada 1

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
16-12-2017
16:00
Manresa R.C.
Logo
Logo
F.C. Barcelona 'Blau'
Àrbitre: Aloy Barquet, Joan Camp: Congost, Manresa
16-12-2017
18:30
Gòtics R.C.
Logo
Logo
C.R. Sant Cugat 'B'
Àrbitre: Murillo Garcia-Gil, Jose Luis Camp: Foixarda, Barcelona
17-12-2017
12:30
R.C. Sitges
Logo
Logo
INEF Lleida
Àrbitre: Riera Sole, Marc Camp: Santa Barbara, Sitges
16-12-2017
15:30
CEU
Logo
Logo
Garrotxa-Banyoles
Àrbitre: Cousillas Alvarez, Eudardo Camp: Pistes Ub, Barcelona
17-12-2017
00:00
Químic E.R
Logo
Logo
Descans
Àrbitre: Camp:
16-12-2017
16:45
GEiEG
Logo
Logo
C.R. Tarragona
Àrbitre: Trubat Casal, Pau Camp: Palau Sacosta, Girona

  Jornada 2

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
13-01-2018
16:00
Garrotxa-Banyoles
Logo
Logo
Químic E.R
Àrbitre: Murillo Garcia-Gil, Jose Luis Camp: Sant Roc, Olot
13-01-2018
15:00
C.R. Tarragona
Logo
Logo
Manresa R.C.
Àrbitre: Aguirre Alonso, Julio Cesar Camp: Laboral, Tarragona
14-01-2018
00:00
Descans
Logo
Logo
GEiEG
Àrbitre: Camp:
14-01-2018
12:00
C.R. Sant Cugat 'B'
Logo
Logo
R.C. Sitges
Àrbitre: Trubat Casal, Pau Camp: Guinardera, Sant Cugat del Vallés
13-01-2018
15:00
F.C. Barcelona 'Blau'
Logo
Logo
Gòtics R.C.
Àrbitre: Donadio, Roberto Jorge Camp: Teixonera, Barcelona
14-01-2018
12:00
INEF Lleida
Logo
Logo
CEU
Àrbitre: Aloy Barquet, Joan Camp: Inef Lleida

  Jornada 3

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
20-01-2018
16:00
Manresa R.C.
Logo
Logo
Gòtics R.C.
Àrbitre: Trubat Casal, Pau Camp: Congost, Manresa
20-01-2018
15:00
R.C. Sitges
Logo
Logo
F.C. Barcelona 'Blau'
Àrbitre: Garcia Diez, Josue Camp: Santa Barbara, Sitges
20-01-2018
16:00
CEU
Logo
Logo
C.R. Sant Cugat 'B'
Àrbitre: Aguirre Alonso, Julio Cesar Camp: Pistes Ub, Barcelona
20-01-2018
18:00
Químic E.R
Logo
Logo
INEF Lleida
Àrbitre: Donadio, Roberto Jorge Camp: Teixonera, Barcelona
20-01-2018
16:30
GEiEG
Logo
Logo
Garrotxa-Banyoles
Àrbitre: Gil Martinez, Carlos Camp: Palau Sacosta, Girona
21-01-2018
00:00
C.R. Tarragona
Logo
Logo
Descans
Àrbitre: Camp:

  Jornada 4

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
27-01-2018
16:00
Garrotxa-Banyoles
Logo
Logo
C.R. Tarragona
Àrbitre: Aloy Barquet, Joan Camp: Banyoles
28-01-2018
00:00
Manresa R.C.
Logo
Logo
Descans
Àrbitre: Camp:
28-01-2018
12:00
INEF Lleida
Logo
Logo
GEiEG
Àrbitre: Murillo Garcia-Gil, Jose Luis Camp: Inef Lleida
27-01-2018
16:00
C.R. Sant Cugat 'B'
Logo
Logo
Químic E.R
Àrbitre: De La Rubia Gascón, Míriam Camp: Guinardera, Sant Cugat del Vallés
27-01-2018
18:15
F.C. Barcelona 'Blau'
Logo
Logo
CEU
Àrbitre: Gil Martinez, Carlos Camp: Teixonera, Barcelona
27-01-2018
18:30
Gòtics R.C.
Logo
Logo
R.C. Sitges
Àrbitre: Mullor Armada, Alexandre Camp: Foixarda, Barcelona

  Jornada 5

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
04-02-2018
00:00
Descans
Logo
Logo
Garrotxa-Banyoles
Àrbitre: Camp:
03-02-2018
16:00
Químic E.R
Logo
Logo
F.C. Barcelona 'Blau'
Àrbitre: Garcia Diez, Josue Camp: Teixonera, Barcelona
03-02-2018
16:30
GEiEG
Logo
Logo
C.R. Sant Cugat 'B'
Àrbitre: Sánchez Rodríguez, David Camp: Palau Sacosta, Girona
03-02-2018
16:00
CEU
Logo
Logo
Gòtics R.C.
Àrbitre: Crespo Abril, Pablo Camp: Pistes Ub, Barcelona
03-02-2018
14:00
C.R. Tarragona
Logo
Logo
INEF Lleida
Àrbitre: De La Rubia Gascón, Míriam Camp: Laboral, Tarragona
03-02-2018
16:00
Manresa R.C.
Logo
Logo
R.C. Sitges
Àrbitre: Gil Martinez, Carlos Camp: Congost, Manresa

  Jornada 6

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
10-02-2018
16:00
Garrotxa-Banyoles
Logo
Logo
Manresa R.C.
Àrbitre: Sánchez Rodríguez, David Camp: Banyoles
11-02-2018
00:00
INEF Lleida
Logo
Logo
Descans
Àrbitre: Camp:
10-02-2018
18:30
Gòtics R.C.
Logo
Logo
Químic E.R
Àrbitre: Gil Martinez, Carlos Camp: Foixarda, Barcelona
10-02-2018
15:00
R.C. Sitges
Logo
Logo
CEU
Àrbitre: Donadio, Roberto Jorge Camp: Santa Barbara, Sitges
10-02-2018
15:00
C.R. Sant Cugat 'B'
Logo
Logo
C.R. Tarragona
Àrbitre: Aloy Barquet, Joan Camp: Guinardera, Sant Cugat del Vallés
10-02-2018
17:00
F.C. Barcelona 'Blau'
Logo
Logo
GEiEG
Àrbitre: Trubat Casal, Pau Camp: Teixonera, Barcelona

  Jornada 7

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
25-02-2018
00:00
Descans
Logo
Logo
C.R. Sant Cugat 'B'
Àrbitre: Camp:
24-02-2018
17:00
Químic E.R
Logo
Logo
R.C. Sitges
Àrbitre: Trubat Casal, Pau Camp: Teixonera, Barcelona
24-02-2018
16:00
Garrotxa-Banyoles
Logo
Logo
INEF Lleida
Àrbitre: De La Rubia Gascón, Míriam Camp: Sant Roc, Olot
24-02-2018
16:00
Manresa R.C.
Logo
Logo
CEU
Àrbitre: Garcia Diez, Josue Camp: Congost, Manresa
24-02-2018
16:30
GEiEG
Logo
Logo
Gòtics R.C.
Àrbitre: Donadio, Roberto Jorge Camp: Palau Sacosta, Girona
24-02-2018
14:00
C.R. Tarragona
Logo
Logo
F.C. Barcelona 'Blau'
Àrbitre: Murillo Garcia-Gil, Jose Luis Camp: Laboral, Tarragona

  Jornada 8

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
03-03-2018
16:00
CEU
Logo
Logo
Químic E.R
Àrbitre: Donadio, Roberto Jorge Camp: Pistes Ub, Barcelona
03-03-2018
17:00
INEF Lleida
Logo
Logo
Manresa R.C.
Àrbitre: Mullor Armada, Alexandre Camp: Inef Lleida
04-03-2018
12:00
Gòtics R.C.
Logo
Logo
C.R. Tarragona
Àrbitre: Riera Sole, Marc Camp: Foixarda, Barcelona
03-03-2018
15:00
C.R. Sant Cugat 'B'
Logo
Logo
Garrotxa-Banyoles
Àrbitre: Trubat Casal, Pau Camp: Guinardera, Sant Cugat del Vallés
03-03-2018
15:30
R.C. Sitges
Logo
Logo
GEiEG
Àrbitre: Gil Martinez, Carlos Camp: Santa Barbara, Sitges
04-03-2018
00:00
F.C. Barcelona 'Blau'
Logo
Logo
Descans
Àrbitre: Camp:

  Jornada 9

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
10-03-2018
15:00
C.R. Tarragona
Logo
Logo
R.C. Sitges