Jornada 1

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
02-12-2017
10:30
R.C. Badalona DRIVM
Logo
Logo
GEIEG
Àrbitre: Marsal Periz, Carles Camp: Canyet, Badalona
03-02-2018
11:30
SEL Vilanova
Logo
Logo
R.C.S. Torroella
Àrbitre: Llorente Santos, Isaac Camp: Sínia Batadet, Vilanova i la Geltrú
02-12-2017
13:00
LFB
Logo
Logo
Quimic E.R.
Àrbitre: Trubat Casal, Pau Camp: Cornellà

  Jornada 2

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
16-12-2017
12:00
Quimic E.R.
Logo
Logo
R.C. Badalona DRIVM
Àrbitre: Purroy Feliu, Andreu Camp: Teixonera, Barcelona
17-12-2017
11:00
R.C.S. Torroella
Logo
Logo
LFB
Àrbitre: Pla Coll, Josep Maria Camp: Torroella
16-12-2017
11:30
GEIEG
Logo
Logo
SEL Vilanova
Àrbitre: Martinez Garcia, Elisabeth Camp: Palau Sacosta, Girona

  Jornada 3

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
13-01-2018
12:00
R.C. Badalona DRIVM
Logo
Logo
SEL Vilanova
Àrbitre: Pino Calvo, Pedro-Manuel Camp: Canyet, Badalona
13-01-2018
12:00
LFB
Logo
Logo
GEIEG
Àrbitre: Mestre Grau, Agustí Camp: Cornellà
13-01-2018
12:30
Quimic E.R.
Logo
Logo
R.C.S. Torroella
Àrbitre: Purroy Feliu, Andreu Camp: Teixonera, Barcelona

  Jornada 4

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
20-01-2018
12:00
R.C. Badalona DRIVM
Logo
Logo
R.C.S. Torroella
Àrbitre: Fairbourn, James Camp: Canyet, Badalona
20-01-2018
13:30
GEIEG
Logo
Logo
Quimic E.R.
Àrbitre: Castells Cortes, Roger Camp: Palau Sacosta, Girona
20-01-2018
11:00
SEL Vilanova
Logo
Logo
LFB
Àrbitre: Rodriguez Rigat, Antoni Camp: Sínia Batadet, Vilanova i la Geltrú

  Jornada 5

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
27-01-2018
12:00
LFB
Logo
Logo
R.C. Badalona DRIVM
Àrbitre: Llauger Suau, Lluís Camp: Cornellà
27-01-2018
12:00
Quimic E.R.
Logo
Logo
SEL Vilanova
Àrbitre: Fairbourn, James Camp: Teixonera, Barcelona
28-01-2018
12:00
R.C.S. Torroella
Logo
Logo
GEIEG
Àrbitre: Xiberta Coll, Joan Camp: Torroella

  Jornada 6

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
24-02-2018
13:00
GEIEG
Logo
Logo
R.C. Badalona DRIVM
Àrbitre: Alabau Subich, Albert Camp: Palau Sacosta, Girona
18-03-2018
14:00
R.C.S. Torroella
Logo
Logo
SEL Vilanova
Àrbitre: Pérez Elias, Gabriel Ruben Camp: Torroella
10-02-2018
12:00
Quimic E.R.
Logo
Logo
LFB
Àrbitre: Vives Font, Xavier Camp: Teixonera, Barcelona

  Jornada 7

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
17-02-2018
13:30
SEL Vilanova
Logo
Logo
GEIEG
Àrbitre: Montes Sevilla, Emilio Camp: Sínia Batadet, Vilanova i la Geltrú
24-02-2018
12:00
LFB
Logo
Logo
R.C.S. Torroella
Àrbitre: Calvo Tejedor, Cristina Camp: Cornellà
17-02-2018
14:00
R.C. Badalona DRIVM
Logo
Logo
Quimic E.R.
Àrbitre: Martin Manzanera, Eduardo Camp: Teixonera, Barcelona

  Jornada 8

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
04-03-2018
00:00
R.C.S. Torroella
Logo
Logo
Quimic E.R.
Incompareixença
Àrbitre: Camp: Torroella
03-03-2018
11:00
SEL Vilanova
Logo
Logo
R.C. Badalona DRIVM
Àrbitre: Van Steeden, Malcolm Kevin Camp: Sínia Batadet, Vilanova i la Geltrú
03-03-2018
10:30
GEIEG
Logo
Logo
LFB
Àrbitre: Martinez Garcia, Elisabeth Camp: Palau Sacosta, Girona

  Jornada 9

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
11-03-2018
11:00
R.C.S. Torroella
Logo
Logo
R.C. Badalona DRIVM
Àrbitre: Arpe, Cesar Gabriel Camp: Torroella
10-03-2018
11:00
Quimic E.R.
Logo
Logo
GEIEG
Àrbitre: Miró Cabrera, Miquel Camp: Teixonera, Barcelona
10-03-2018
12:00
LFB
Logo
Logo
SEL Vilanova
Àrbitre: Anta Ugarte, Xavier Camp: Cornellà

  Jornada 10

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
24-03-2018
10:30
R.C. Badalona DRIVM
Logo
Logo
LFB
Àrbitre: Calvo Tejedor, Cristina Camp: Canyet, Badalona
24-03-2018
11:00
SEL Vilanova
Logo
Logo
Quimic E.R.
Àrbitre: Olavarria Estrada, Miquel Camp: Sínia Batadet, Vilanova i la Geltrú
25-03-2018
11:30
GEIEG
Logo
Logo
R.C.S. Torroella
Àrbitre: Salomon Sabate, Kimi Camp: Palau Sacosta, Girona

Semifinals

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
07-04-2018
12:00
SEL Vilanova
Logo
Logo
GEIEG
Àrbitre: Arpe, Cesar Gabriel Camp: Sínia Batadet, Vilanova i la Geltrú
08-04-2018
10:30
R.C.S. Torroella
Logo
Logo
R.C. Badalona DRIVM
Àrbitre: Pujol Pasanau, Isaac Camp: Torroella

Finals

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
21-04-2018
16:00
SEL Vilanova
Logo
Logo
R.C.S. Torroella
Àrbitre: Fe Pascual, David Camp: Sínia Batadet, Vilanova i la Geltrú
21-04-2018
10:30
R.C. Badalona DRIVM
Logo
Logo
GEIEG
Àrbitre: Purroy Feliu, Andreu Camp: Canyet, Badalona
28-04-2018
12:15
Quimic E.R.
Logo
Logo
LFB
Àrbitre: Anguita Garrido, Juan Carlos Camp: Teixonera, Barcelona