Jornada 1

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
02-12-2017
12:00
C.N. Poblenou
Logo
Logo
UES
Àrbitre: Alabau Subich, Albert Camp: Mar Bella, Barcelona
02-12-2017
12:00
F.C. Barcelona
Logo
Logo
R.C. Sitges
Àrbitre: Serrano Latorre, Jairo David Camp: Teixonera, Barcelona
02-12-2017
09:00
Gòtics R.C.
Logo
Logo
C.R. Sant Cugat "A"
Àrbitre: Morera Romea, Sergio Camp: Foixarda, Barcelona

  Jornada 2

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
16-12-2017
11:45
C.R. Sant Cugat "A"
Logo
Logo
C.N. Poblenou
Àrbitre: Serrano Latorre, Jairo David Camp: Guinardera, Sant Cugat del Vallés
16-12-2017
10:00
UES
Logo
Logo
F.C. Barcelona
Àrbitre: Crespo Abril, Pablo Camp: Constantí Miranda, Sant Boi de Llobregat
16-12-2017
14:30
R.C. Sitges
Logo
Logo
Gòtics R.C.
Àrbitre: Van Steeden, Malcolm Kevin Camp: Santa Barbara, Sitges

  Jornada 3

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
13-01-2018
10:00
C.N. Poblenou
Logo
Logo
F.C. Barcelona
Àrbitre: Morera Romea, Sergio Camp: Mar Bella, Barcelona
13-01-2018
11:15
C.R. Sant Cugat "A"
Logo
Logo
R.C. Sitges
Àrbitre: Crespo Abril, Pablo Camp: Guinardera, Sant Cugat del Vallés
13-01-2018
09:00
Gòtics R.C.
Logo
Logo
UES
Àrbitre: Gea Rubio, Joan Camp: Foixarda, Barcelona

  Jornada 4

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
20-01-2018
10:00
C.N. Poblenou
Logo
Logo
R.C. Sitges
Àrbitre: Mestre Grau, Agustí Camp: Mar Bella, Barcelona
20-01-2018
12:00
F.C. Barcelona
Logo
Logo
Gòtics R.C.
Àrbitre: Miró Cabrera, Miquel Camp: Teixonera, Barcelona
20-01-2018
10:00
UES
Logo
Logo
C.R. Sant Cugat "A"
Àrbitre: Riera Sole, Marc Camp: Constantí Miranda, Sant Boi de Llobregat

  Jornada 5

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
27-01-2018
11:15
C.R. Sant Cugat "A"
Logo
Logo
F.C. Barcelona
Àrbitre: Sorrequieta, Juan Manuel Camp: Guinardera, Sant Cugat del Vallés
27-01-2018
09:00
Gòtics R.C.
Logo
Logo
C.N. Poblenou
Àrbitre: Llorente Santos, Isaac Camp: Foixarda, Barcelona
27-01-2018
12:30
R.C. Sitges
Logo
Logo
UES
Àrbitre: Crespo Abril, Pablo Camp: Santa Barbara, Sitges

  Jornada 6

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
10-02-2018
10:00
UES
Logo
Logo
C.N. Poblenou
Àrbitre: Sorrequieta, Juan Manuel Camp: Estadi Baldiri Aleu, Sant Boi de Llobregat
10-02-2018
12:30
R.C. Sitges
Logo
Logo
F.C. Barcelona
Àrbitre: Gea Rubio, Joan Camp: Santa Barbara, Sitges
10-02-2018
11:15
C.R. Sant Cugat "A"
Logo
Logo
Gòtics R.C.
Àrbitre: Crespo Abril, Pablo Camp: Guinardera, Sant Cugat del Vallés

  Jornada 7

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
17-02-2018
12:30
F.C. Barcelona
Logo
Logo
UES
Àrbitre: De La Rubia Gascón, Míriam Camp: Teixonera, Barcelona
17-02-2018
09:00
Gòtics R.C.
Logo
Logo
R.C. Sitges
Àrbitre: Anta Ugarte, Xavier Camp: Foixarda, Barcelona
17-02-2018
15:00
C.N. Poblenou
Logo
Logo
C.R. Sant Cugat "A"
Àrbitre: Raurich Bosch, Lluis Camp: Mar Bella, Barcelona

  Jornada 8

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
03-03-2018
14:45
F.C. Barcelona
Logo
Logo
C.N. Poblenou
Àrbitre: Fairbourn, James Camp: Teixonera, Barcelona
03-03-2018
12:30
R.C. Sitges
Logo
Logo
C.R. Sant Cugat "A"
Àrbitre: Mestre Grau, Agustí Camp: Santa Barbara, Sitges
24-02-2018
10:00
UES
Logo
Logo
Gòtics R.C.
Àrbitre: Mullor Armada, Alexandre Camp: Constantí Miranda, Sant Boi de Llobregat

  Jornada 9

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
10-03-2018
13:00
R.C. Sitges
Logo
Logo
C.N. Poblenou
Àrbitre: Martin Manzanera, Eduardo Camp: Santa Barbara, Sitges
11-03-2018
12:30
C.R. Sant Cugat "A"
Logo
Logo
UES
Àrbitre: Cuenca Calamardo, Víctor Camp: Guinardera, Sant Cugat del Vallés
10-03-2018
09:00
Gòtics R.C.
Logo
Logo
F.C. Barcelona
Àrbitre: Morera Romea, Sergio Camp: Foixarda, Barcelona

  Jornada 10

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
24-03-2018
09:45
F.C. Barcelona
Logo
Logo
C.R. Sant Cugat "A"
Àrbitre: Llorente Santos, Isaac Camp: Teixonera, Barcelona
24-03-2018
13:30
C.N. Poblenou
Logo
Logo
Gòtics R.C.
Àrbitre: Garcia Mariñoso, Oscar Camp: Mar Bella, Barcelona
24-03-2018
09:30
UES
Logo
Logo
R.C. Sitges
Àrbitre: Sorrequieta, Juan Manuel Camp: Constantí Miranda, Sant Boi de Llobregat

Semifinals

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
07-04-2018
15:30
C.R. Sant Cugat "A"
Logo
Logo
UES
Àrbitre: Gea Rubio, Joan Camp: Guinardera, Sant Cugat del Vallés
07-04-2018
16:15
R.C. Sitges
Logo
Logo
F.C. Barcelona
Àrbitre: Sorrequieta, Juan Manuel Camp: Santa Barbara, Sitges

5é - 6é

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
07-04-2018
13:00
C.N. Poblenou
Logo
Logo
Gòtics R.C.
Àrbitre: Fairbourn, James Camp: Mar Bella, Barcelona
21-04-2018
09:00
Gòtics R.C.
Logo
Logo
C.N. Poblenou
Àrbitre: Mullor Armada, Alexandre Camp: Foixarda, Barcelona

Final

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
22-04-2018
11:45
C.R. Sant Cugat "A"
Logo
Logo
F.C. Barcelona
Àrbitre: Cousillas Alvarez, Eudardo Camp: Foixarda, Barcelona

3r - 4t lloc

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
21-04-2018
R.C. Sitges
Logo
Logo
UES
Àrbitre: Camp: Santa Barbara, Sitges