Jornada 1

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
02-12-2017
13:30
Gòtics R.C.
Logo
Logo
CEU
Àrbitre: Mestre Grau, Agustí Camp: Foixarda, Barcelona
02-12-2017
12:15
R.C. L'Hospitalet
Logo
Logo
SEL Vilanova
Àrbitre: Arpe, Cesar Gabriel Camp: Feixa Llarga, L'Hospitalet de Llobregat
02-12-2017
12:30
C.R. Sant Cugat "B"
Logo
Logo
C.N. Poblenou
Àrbitre: Pino Calvo, Pedro-Manuel Camp: Guinardera, Sant Cugat del Vallés

  Jornada 2

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
16-12-2017
12:00
CEU
Logo
Logo
R.C. L'Hospitalet
Àrbitre: De La Rubia Gascón, Míriam Camp: Pistes Ub, Barcelona
16-12-2017
16:00
SEL Vilanova
Logo
Logo
C.R. Sant Cugat "B"
Àrbitre: Cusell Juan, Alex Camp: Santa Barbara, Sitges
16-12-2017
11:00
C.N. Poblenou
Logo
Logo
Gòtics R.C.
Àrbitre: Gea Rubio, Joan Camp: Mar Bella, Barcelona

  Jornada 3

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
20-01-2018
13:30
Gòtics R.C.
Logo
Logo
R.C. L'Hospitalet
Àrbitre: De La Cal Perez, Antonio Camp: Foixarda, Barcelona
20-01-2018
12:00
C.N. Poblenou
Logo
Logo
SEL Vilanova
Àrbitre: Martin Manzanera, Eduardo Camp: Mar Bella, Barcelona
20-01-2018
12:30
C.R. Sant Cugat "B"
Logo
Logo
CEU
Àrbitre: Purroy Feliu, Andreu Camp: Guinardera, Sant Cugat del Vallés

  Jornada 4

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
27-01-2018
13:30
Gòtics R.C.
Logo
Logo
SEL Vilanova
Àrbitre: Castells Cortes, Roger Camp: Foixarda, Barcelona
10-03-2018
12:15
CEU
Logo
Logo
C.N. Poblenou
Àrbitre: Raurich Bosch, Lluis Camp: Pistes Ub, Barcelona
14-02-2018
19:00
R.C. L'Hospitalet
Logo
Logo
C.R. Sant Cugat "B"
Àrbitre: Gil Martinez, Carlos Camp: Feixa Llarga, L'Hospitalet de Llobregat

  Jornada 5

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
03-02-2018
14:00
C.N. Poblenou
Logo
Logo
R.C. L'Hospitalet
Àrbitre: Alabau Subich, Albert Camp: Mar Bella, Barcelona
03-02-2018
11:15
C.R. Sant Cugat "B"
Logo
Logo
Gòtics R.C.
Àrbitre: Cuenca Calamardo, Víctor Camp: Guinardera, Sant Cugat del Vallés
03-02-2018
13:00
SEL Vilanova
Logo
Logo
CEU
Àrbitre: Llorente Santos, Isaac Camp: Sínia Batadet, Vilanova i la Geltrú

  Jornada 6

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
10-02-2018
12:15
CEU
Logo
Logo
Gòtics R.C.
Àrbitre: Pino Calvo, Pedro-Manuel Camp: Pistes Ub, Barcelona
10-02-2018
16:00
SEL Vilanova
Logo
Logo
R.C. L'Hospitalet
Àrbitre: Martinez Ciriquián, Pol Camp: Sínia Batadet, Vilanova i la Geltrú
10-02-2018
12:30
C.N. Poblenou
Logo
Logo
C.R. Sant Cugat "B"
Àrbitre: Marrugat Viña, Josep Lluis Camp: Mar Bella, Barcelona

  Jornada 7

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
24-02-2018
11:00
R.C. L'Hospitalet
Logo
Logo
CEU
Àrbitre: Anguita Garrido, Juan Carlos Camp: Feixa Llarga, L'Hospitalet de Llobregat
24-02-2018
12:30
C.R. Sant Cugat "B"
Logo
Logo
SEL Vilanova
Àrbitre: Navarro Fernandez, Juan Antonio Camp: Guinardera, Sant Cugat del Vallés
24-02-2018
15:00
Gòtics R.C.
Logo
Logo
C.N. Poblenou
Àrbitre: Palenque Moron, Victor Camp: Foixarda, Barcelona

  Jornada 8

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
03-03-2018
12:30
R.C. L'Hospitalet
Logo
Logo
Gòtics R.C.
Àrbitre: Marrugat Viña, Josep Lluis Camp: Feixa Llarga, L'Hospitalet de Llobregat
03-03-2018
12:30
SEL Vilanova
Logo
Logo
C.N. Poblenou
Àrbitre: Anguita Garrido, Juan Carlos Camp: Sínia Batadet, Vilanova i la Geltrú
20-03-2018
19:15
CEU
Logo
Logo
C.R. Sant Cugat "B"
Àrbitre: Pujol Pasanau, Isaac Camp: Pistes Ub, Barcelona

  Jornada 9

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
17-03-2018
13:30
SEL Vilanova
Logo
Logo
Gòtics R.C.
Àrbitre: Llorente Santos, Isaac Camp: Sínia Batadet, Vilanova i la Geltrú
17-03-2018
14:30
C.N. Poblenou
Logo
Logo
CEU
Àrbitre: Serrano Latorre, Jairo David Camp: Mar Bella, Barcelona
17-03-2018
12:30
C.R. Sant Cugat "B"
Logo
Logo
R.C. L'Hospitalet
Àrbitre: Alabau Subich, Albert Camp: Guinardera, Sant Cugat del Vallés

  Jornada 10

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
04-04-2018
19:00
R.C. L'Hospitalet
Logo
Logo
C.N. Poblenou
Àrbitre: Sorrequieta, Juan Manuel Camp: Feixa Llarga, L'Hospitalet de Llobregat
24-03-2018
13:30
Gòtics R.C.
Logo
Logo
C.R. Sant Cugat "B"
Àrbitre: Raurich Bosch, Lluis Camp: Foixarda, Barcelona
07-04-2018
17:00
CEU
Logo
Logo
SEL Vilanova
Àrbitre: Anta Ugarte, Xavier Camp: Pistes Ub, Barcelona

Semifinals

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
15-04-2018
12:00
Gòtics R.C.
Logo
Logo
C.N. Poblenou
Àrbitre: Anta Ugarte, Xavier Camp: Foixarda, Barcelona
15-04-2018
11:00
C.R. Sant Cugat "B"
Logo
Logo
CEU
Àrbitre: Purroy Feliu, Andreu Camp: Guinardera, Sant Cugat del Vallés

5é - 6é lloc

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
14-04-2018
14:00
SEL Vilanova
Logo
Logo
R.C. L'Hospitalet
Àrbitre: Miró Cabrera, Miquel Camp: Sínia Batadet, Vilanova i la Geltrú
21-04-2018
12:30
R.C. L'Hospitalet
Logo
Logo
SEL Vilanova
Àrbitre: Pujol Pasanau, Isaac Camp: Feixa Llarga, L'Hospitalet de Llobregat

Final

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
22-04-2018
09:00
Gòtics R.C.
Logo
Logo
C.R. Sant Cugat "B"
Àrbitre: Gutierrez, Rodrigo Gastón Camp: Foixarda, Barcelona

3r - 4t lloc

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
21-04-2018
12:30
CEU
Logo
Logo
C.N. Poblenou
Àrbitre: Sánchez Rodríguez, David Camp: Pistes Ub, Barcelona