Jornada 1

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
02-12-2017
13:00
R.C. Sitges
Logo
Logo
CRUC "A"
Àrbitre: Cuenca Calamardo, Víctor Camp: Santa Barbara, Sitges
02-12-2017
13:30
F.C. Barcelona
Logo
Logo
UES
Àrbitre: De La Rubia Gascón, Míriam Camp: Teixonera, Barcelona
02-12-2017
11:15
C.R. Sant Cugat "A"
Logo
Logo
Quimic E.R.
Àrbitre: Crespo Abril, Pablo Camp: Guinardera, Sant Cugat del Vallés

  Jornada 2

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
16-12-2017
14:45
Quimic E.R.
Logo
Logo
R.C. Sitges
Àrbitre: Alabau Subich, Albert Camp: Teixonera, Barcelona
16-12-2017
16:00
CRUC "A"
Logo
Logo
F.C. Barcelona
Àrbitre: Anguita Garrido, Juan Carlos Camp: Can Vinader, Castelldefels
16-01-2018
19:30
UES
Logo
Logo
C.R. Sant Cugat "A"
Àrbitre: Murillo Garcia-Gil, Jose Luis Camp: Constantí Miranda, Sant Boi de Llobregat

  Jornada 3

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
21-01-2018
11:00
R.C. Sitges
Logo
Logo
F.C. Barcelona
Àrbitre: Donadio, Roberto Jorge Camp: Santa Barbara, Sitges
20-01-2018
11:15
C.R. Sant Cugat "A"
Logo
Logo
CRUC "A"
Àrbitre: Alabau Subich, Albert Camp: Guinardera, Sant Cugat del Vallés
20-01-2018
13:30
Quimic E.R.
Logo
Logo
UES
Àrbitre: Sorrequieta, Juan Manuel Camp: Teixonera, Barcelona

  Jornada 4

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
27-01-2018
14:00
R.C. Sitges
Logo
Logo
UES
Àrbitre: Llorente Santos, Isaac Camp: Santa Barbara, Sitges
27-01-2018
14:30
CRUC "A"
Logo
Logo
Quimic E.R.
Àrbitre: Montes Sevilla, Emilio Camp: Can Vinader, Castelldefels
27-01-2018
15:00
F.C. Barcelona
Logo
Logo
C.R. Sant Cugat "A"
Àrbitre: Alabau Subich, Albert Camp: Teixonera, Barcelona

  Jornada 5

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
30-01-2018
19:30
C.R. Sant Cugat "A"
Logo
Logo
R.C. Sitges
Àrbitre: Parera Villacampa, Roger Camp: Guinardera, Sant Cugat del Vallés
03-02-2018
12:00
Quimic E.R.
Logo
Logo
F.C. Barcelona
Àrbitre: Anta Ugarte, Xavier Camp: Teixonera, Barcelona
03-02-2018
10:00
UES
Logo
Logo
CRUC "A"
Àrbitre: Gutierrez, Rodrigo Gastón Camp: Estadi Baldiri Aleu, Sant Boi de Llobregat

  Jornada 6

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
10-02-2018
13:00
CRUC "A"
Logo
Logo
R.C. Sitges
Àrbitre: Garcia Mariñoso, Oscar Camp: Can Vinader, Castelldefels
10-02-2018
13:00
UES
Logo
Logo
F.C. Barcelona
Àrbitre: Mestre Grau, Agustí Camp: Estadi Baldiri Aleu, Sant Boi de Llobregat
10-02-2018
13:15
Quimic E.R.
Logo
Logo
C.R. Sant Cugat "A"
Àrbitre: Rodriguez Rigat, Antoni Camp: Teixonera, Barcelona

  Jornada 7

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
25-02-2018
11:00
R.C. Sitges
Logo
Logo
Quimic E.R.
Àrbitre: Rodriguez Rigat, Antoni Camp: Santa Barbara, Sitges
24-02-2018
11:15
C.R. Sant Cugat "A"
Logo
Logo
UES
Àrbitre: Gutierrez, Rodrigo Gastón Camp: Guinardera, Sant Cugat del Vallés
24-02-2018
13:00
F.C. Barcelona
Logo
Logo
CRUC "A"
Àrbitre: Van Steeden, Malcolm Kevin Camp: Teixonera, Barcelona

  Jornada 8

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
03-03-2018
16:15
F.C. Barcelona
Logo
Logo
R.C. Sitges
Àrbitre: Vives Font, Xavier Camp: Teixonera, Barcelona
03-03-2018
10:30
UES
Logo
Logo
Quimic E.R.
Àrbitre: Morera Romea, Sergio Camp: Constantí Miranda, Sant Boi de Llobregat
14-03-2018
19:15
CRUC "A"
Logo
Logo
C.R. Sant Cugat "A"
Àrbitre: Cousillas Alvarez, Eudardo Camp: Can Vinader, Castelldefels

  Jornada 9

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
17-03-2018
13:30
UES
Logo
Logo
R.C. Sitges
Àrbitre: Trubat Casal, Pau Camp: Constantí Miranda, Sant Boi de Llobregat
17-03-2018
11:00
Quimic E.R.
Logo
Logo
CRUC "A"
Àrbitre: Sorrequieta, Juan Manuel Camp: Teixonera, Barcelona
17-03-2018
11:15
C.R. Sant Cugat "A"
Logo
Logo
F.C. Barcelona
Àrbitre: Morera Romea, Sergio Camp: Guinardera, Sant Cugat del Vallés

  Jornada 10

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
24-03-2018
13:00
R.C. Sitges
Logo
Logo
C.R. Sant Cugat "A"
Àrbitre: Miró Cabrera, Miquel Camp: Santa Barbara, Sitges
24-03-2018
16:00
F.C. Barcelona
Logo
Logo
Quimic E.R.
Àrbitre: Fe Pascual, David Camp: Teixonera, Barcelona
24-03-2018
12:30
CRUC "A"
Logo
Logo
UES
Àrbitre: Pujol Pasanau, Isaac Camp: Can Vinader, Castelldefels

Semifinals

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
14-04-2018
15:30
C.R. Sant Cugat "A"
Logo
Logo
UES
Àrbitre: Gil Martinez, Carlos Camp: Guinardera, Sant Cugat del Vallés
14-04-2018
12:00
CRUC "A"
Logo
Logo
R.C. Sitges
Àrbitre: Murillo Garcia-Gil, Jose Luis Camp: Can Vinader, Castelldefels

5é - 6é lloc

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
21-04-2018
16:00
F.C. Barcelona
Logo
Logo
Quimic E.R.
Àrbitre: Camp: Teixonera, Barcelona

Final

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
22-04-2018
13:00
C.R. Sant Cugat "A"
Logo
Logo
R.C. Sitges
Àrbitre: Donadio, Roberto Jorge Camp: Foixarda, Barcelona

3r - 4t lloc

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
21-04-2018
16:00
CRUC "A"
Logo
Logo
UES
Àrbitre: Van Steeden, Malcolm Kevin Camp: Can Vinader, Castelldefels