Jornada 1

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
02-12-2017
16:00
R.C.S. Torroella
Logo
Logo
Carboners - CEU
Àrbitre: Cusell Juan, Alex Camp: Banyoles
02-12-2017
13:45
C.R. Sant Cugat "B"
Logo
Logo
R.C. Martorell
Àrbitre: Purroy Feliu, Andreu Camp: Guinardera, Sant Cugat del Vallés
03-12-2017
10:30
R.C. Badalona
Logo
Logo
Osona R.C.
Àrbitre: Martinez Ciriquián, Pol Camp: Canyet, Badalona
02-12-2017
14:30
R.C. Cornellà
Logo
Logo
C.N. Poblenou
Àrbitre: Anta Ugarte, Xavier Camp: Cornellà

  Jornada 2

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
16-12-2017
13:00
C.N. Poblenou
Logo
Logo
R.C.S. Torroella
Àrbitre: Martin Manzanera, Eduardo Camp: Mar Bella, Barcelona
16-12-2017
16:00
R.C. Martorell
Logo
Logo
R.C. Badalona
Àrbitre: Palenque Moron, Victor Camp: Torrent De Llops, Martorell
16-12-2017
14:00
Osona R.C.
Logo
Logo
R.C. Cornellà
Àrbitre: Pino Calvo, Pedro-Manuel Camp: Granollers
16-12-2017
13:30
Carboners - CEU
Logo
Logo
C.R. Sant Cugat "B"
Àrbitre: Montes Sevilla, Emilio Camp: Pistes Ub, Barcelona

  Jornada 3

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
10-03-2018
12:00
R.C.S. Torroella
Logo
Logo
C.R. Sant Cugat "B"
Àrbitre: Gea Rubio, Joan Camp: Palau Sacosta, Girona
21-01-2018
10:30
R.C. Badalona
Logo
Logo
Carboners - CEU
Àrbitre: Vives Font, Xavier Camp: Canyet, Badalona
20-01-2018
12:30
R.C. Cornellà
Logo
Logo
R.C. Martorell
Àrbitre: Segu Soliva, Maurici Camp: Cornellà
20-01-2018
14:00
C.N. Poblenou
Logo
Logo
Osona R.C.
Àrbitre: Raurich Bosch, Lluis Camp: Mar Bella, Barcelona

  Jornada 4

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
27-01-2018
12:00
Osona R.C.
Logo
Logo
R.C.S. Torroella
Àrbitre: Serrano Latorre, Jairo David Camp: Vic
24-02-2018
14:00
Carboners - CEU
Logo
Logo
R.C. Cornellà
Àrbitre: Raurich Bosch, Lluis Camp: Pistes Ub, Barcelona
27-01-2018
16:00
R.C. Martorell
Logo
Logo
C.N. Poblenou
Àrbitre: Ferre Constans, Xavier Camp: Torrent De Llops, Martorell
27-01-2018
12:30
C.R. Sant Cugat "B"
Logo
Logo
R.C. Badalona
Àrbitre: Miró Cabrera, Miquel Camp: Guinardera, Sant Cugat del Vallés

  Jornada 5

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
03-02-2018
13:30
R.C.S. Torroella
Logo
Logo
R.C. Badalona
Àrbitre: Cusell Juan, Alex Camp: Palau Sacosta, Girona
03-02-2018
12:00
R.C. Cornellà
Logo
Logo
C.R. Sant Cugat "B"
Àrbitre: Ferre Constans, Xavier Camp: Cornellà
03-02-2018
16:00
C.N. Poblenou
Logo
Logo
Carboners - CEU
Àrbitre: Alabau Subich, Albert Camp: Mar Bella, Barcelona
03-02-2018
14:00
Osona R.C.
Logo
Logo
R.C. Martorell
Àrbitre: Serrano Latorre, Jairo David Camp: Congost, Manresa

  Jornada 6

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
24-02-2018
18:30
R.C.S. Torroella
Logo
Logo
R.C. Martorell
Àrbitre: Pujol Pasanau, Isaac Camp: Banyoles
11-02-2018
11:00
C.R. Sant Cugat "B"
Logo
Logo
C.N. Poblenou
Àrbitre: Llorente Santos, Isaac Camp: Guinardera, Sant Cugat del Vallés
17-02-2018
13:00
Carboners - CEU
Logo
Logo
Osona R.C.
Àrbitre: Cuenca Calamardo, Víctor Camp: Can Jofresa, Terrassa
17-02-2018
12:30
R.C. Badalona
Logo
Logo
R.C. Cornellà
Àrbitre: Gutierrez, Rodrigo Gastón Camp: Canyet, Badalona

  Jornada 7

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
03-03-2018
12:30
R.C. Cornellà
Logo
Logo
R.C.S. Torroella
Incompareixença
Àrbitre: Camp: Cornellà
03-03-2018
13:30
Osona R.C.
Logo
Logo
C.R. Sant Cugat "B"
Àrbitre: Pujol Pasanau, Isaac Camp: Granollers
03-03-2018
14:00
C.N. Poblenou
Logo
Logo
R.C. Badalona
Àrbitre: Rodriguez Rigat, Antoni Camp: Mar Bella, Barcelona
03-03-2018
18:00
R.C. Martorell
Logo
Logo
Carboners - CEU
Àrbitre: Anguita Garrido, Juan Carlos Camp: Torrent De Llops, Martorell

Semifinal

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
07-04-2018
12:30
R.C. Cornellà
Logo
Logo
R.C. Badalona
Àrbitre: Anguita Garrido, Juan Carlos Camp: Cornellà
08-04-2018
11:00
C.R. Sant Cugat "B"
Logo
Logo
C.N. Poblenou
Àrbitre: Morera Romea, Sergio Camp: Guinardera, Sant Cugat del Vallés

Semifinal 5é-8é

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
08-04-2018
12:00
Carboners - CEU
Logo
Logo
R.C. Martorell
Incompareixença
Àrbitre: Camp: Pistes Ub, Barcelona
07-04-2018
11:00
R.C.S. Torroella
Logo
Logo
Osona R.C.
Àrbitre: Olavarria Estrada, Miquel Camp: Banyoles

Final

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
14-04-2018
12:00
R.C. Cornellà
Logo
Logo
C.R. Sant Cugat "B"
Àrbitre: Gea Rubio, Joan Camp: Cornellà

3r - 4t lloc

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
14-04-2018
14:00
C.N. Poblenou
Logo
Logo
R.C. Badalona
Àrbitre: Martin Manzanera, Eduardo Camp: Mar Bella, Barcelona

5é - 6é

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
21-04-2018
13:00
Carboners - CEU
Logo
Logo
Osona R.C.
Àrbitre: Pinza Forment, Eloi Camp: Can Jofresa, Terrassa

7é - 8é

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
14-04-2018
19:30
R.C.S. Torroella
Logo
Logo
R.C. Martorell
Àrbitre: Llorente Santos, Isaac Camp: Torrent De Llops, Martorell