Jornada 1

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
03-12-2017
12:30
C.R. Tarragona
Logo
Logo
Quimic E.R.
Àrbitre: Gutierrez, Rodrigo Gastón Camp: Laboral, Tarragona
02-12-2017
15:00
Gòtics R.C.
Logo
Logo
C.R. Sant Cugat "A"
Àrbitre: Pujol Pasanau, Isaac Camp: Foixarda, Barcelona
02-12-2017
16:00
UES
Logo
Logo
BUC
Àrbitre: Gil Martinez, Carlos Camp: Constantí Miranda, Sant Boi de Llobregat
02-12-2017
16:00
R.C. Sitges
Logo
Logo
R.C. L'Hospitalet
Àrbitre: Aguirre Alonso, Julio Cesar Camp: Santa Barbara, Sitges
02-12-2017
15:00
F.C. Barcelona
Logo
Logo
CRUC "A"
Àrbitre: Anguita Garrido, Juan Carlos Camp: Teixonera, Barcelona

  Jornada 2

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
16-12-2017
13:15
Quimic E.R.
Logo
Logo
Gòtics R.C.
Àrbitre: Mullor Armada, Alexandre Camp: Teixonera, Barcelona
16-12-2017
16:00
C.R. Sant Cugat "A"
Logo
Logo
UES
Àrbitre: Parera Villacampa, Roger Camp: Guinardera, Sant Cugat del Vallés
16-12-2017
15:00
BUC
Logo
Logo
R.C. Sitges
Àrbitre: Garcia Diez, Josue Camp: Foixarda, Barcelona
16-12-2017
16:00
R.C. L'Hospitalet
Logo
Logo
F.C. Barcelona
Àrbitre: Donadio, Roberto Jorge Camp: Feixa Llarga, L'Hospitalet de Llobregat
16-12-2017
13:30
CRUC "A"
Logo
Logo
C.R. Tarragona
Àrbitre: Pujol Pasanau, Isaac Camp: Can Vinader, Castelldefels

  Jornada 3

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
20-01-2018
16:30
F.C. Barcelona
Logo
Logo
BUC
Àrbitre: Pujol Pasanau, Isaac Camp: Teixonera, Barcelona
20-01-2018
13:00
C.R. Tarragona
Logo
Logo
Gòtics R.C.
Àrbitre: Gea Rubio, Joan Camp: Laboral, Tarragona
20-01-2018
14:00
CRUC "A"
Logo
Logo
R.C. L'Hospitalet
Àrbitre: Aloy Barquet, Joan Camp: Can Vinader, Castelldefels
20-01-2018
12:30
UES
Logo
Logo
Quimic E.R.
Àrbitre: Anguita Garrido, Juan Carlos Camp: Constantí Miranda, Sant Boi de Llobregat
20-01-2018
13:00
R.C. Sitges
Logo
Logo
C.R. Sant Cugat "A"
Àrbitre: Mullor Armada, Alexandre Camp: Santa Barbara, Sitges

  Jornada 4

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
27-01-2018
13:45
C.R. Sant Cugat "A"
Logo
Logo
F.C. Barcelona
Àrbitre: De La Cal Perez, Antonio Camp: Guinardera, Sant Cugat del Vallés
27-01-2018
17:00
BUC
Logo
Logo
CRUC "A"
Àrbitre: Morera Romea, Sergio Camp: Foixarda, Barcelona
27-01-2018
12:15
R.C. L'Hospitalet
Logo
Logo
C.R. Tarragona
Incompareixença
Àrbitre: Camp: Feixa Llarga, L'Hospitalet de Llobregat
27-01-2018
15:00
Gòtics R.C.
Logo
Logo
UES
Àrbitre: Raurich Bosch, Lluis Camp: Foixarda, Barcelona
27-01-2018
13:15
Quimic E.R.
Logo
Logo
R.C. Sitges
Àrbitre: Gea Rubio, Joan Camp: Teixonera, Barcelona

  Jornada 5

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
03-02-2018
12:00
R.C. L'Hospitalet
Logo
Logo
BUC
Àrbitre: Sorrequieta, Juan Manuel Camp: Feixa Llarga, L'Hospitalet de Llobregat
03-02-2018
14:00
CRUC "A"
Logo
Logo
C.R. Sant Cugat "A"
Àrbitre: Mestre Grau, Agustí Camp: Can Vinader, Castelldefels
03-02-2018
14:00
F.C. Barcelona
Logo
Logo
Quimic E.R.
Àrbitre: Palenque Moron, Victor Camp: Teixonera, Barcelona
20-02-2018
19:30
R.C. Sitges
Logo
Logo
Gòtics R.C.
Àrbitre: Murillo Garcia-Gil, Jose Luis Camp: Foixarda, Barcelona
03-02-2018
16:00
C.R. Tarragona
Logo
Logo
UES
Àrbitre: Pérez Elias, Gabriel Ruben Camp: Laboral, Tarragona

  Jornada 6

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
10-02-2018
15:00
BUC
Logo
Logo
C.R. Tarragona
Àrbitre: De La Cal Perez, Antonio Camp: Foixarda, Barcelona
11-02-2018
12:15
C.R. Sant Cugat "A"
Logo
Logo
R.C. L'Hospitalet
Àrbitre: Raurich Bosch, Lluis Camp: Guinardera, Sant Cugat del Vallés
10-02-2018
15:30
Quimic E.R.
Logo
Logo
CRUC "A"
Àrbitre: Martin Manzanera, Eduardo Camp: Teixonera, Barcelona
11-02-2018
10:00
Gòtics R.C.
Logo
Logo
F.C. Barcelona
Àrbitre: Cuenca Calamardo, Víctor Camp: Foixarda, Barcelona
10-02-2018
15:00
UES
Logo
Logo
R.C. Sitges
Àrbitre: Serrano Latorre, Jairo David Camp: Estadi Baldiri Aleu, Sant Boi de Llobregat

  Jornada 7

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
24-02-2018
13:30
BUC
Logo
Logo
C.R. Sant Cugat "A"
Àrbitre: Cousillas Alvarez, Eudardo Camp: Foixarda, Barcelona
06-03-2018
20:00
R.C. L'Hospitalet
Logo
Logo
Quimic E.R.
Àrbitre: Pujol Pasanau, Isaac Camp: Feixa Llarga, L'Hospitalet de Llobregat
24-02-2018
13:00
CRUC "A"
Logo
Logo
Gòtics R.C.
Àrbitre: De La Cal Perez, Antonio Camp: Can Vinader, Castelldefels
24-02-2018
12:00
C.R. Tarragona
Logo
Logo
R.C. Sitges
Àrbitre: Cuenca Calamardo, Víctor Camp: Laboral, Tarragona
24-02-2018
15:00
F.C. Barcelona
Logo
Logo
UES
Àrbitre: Morera Romea, Sergio Camp: Teixonera, Barcelona

  Jornada 8

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
03-03-2018
15:00
Gòtics R.C.
Logo
Logo
R.C. L'Hospitalet
Àrbitre: Miró Cabrera, Miquel Camp: Foixarda, Barcelona
03-03-2018
17:45
Quimic E.R.
Logo
Logo
BUC
Àrbitre: Cuenca Calamardo, Víctor Camp: Teixonera, Barcelona
03-03-2018
14:00
R.C. Sitges
Logo
Logo
F.C. Barcelona
Àrbitre: Montes Sevilla, Emilio Camp: Santa Barbara, Sitges
03-03-2018
15:00
UES
Logo
Logo
CRUC "A"
Àrbitre: Palenque Moron, Victor Camp: Constantí Miranda, Sant Boi de Llobregat
04-03-2018
13:00
C.R. Tarragona
Logo
Logo
C.R. Sant Cugat "A"
Àrbitre: Pérez Elias, Gabriel Ruben Camp: Laboral, Tarragona

  Jornada 9

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
17-03-2018
12:00
R.C. L'Hospitalet
Logo
Logo
UES
Àrbitre: Anguita Garrido, Juan Carlos Camp: Feixa Llarga, L'Hospitalet de Llobregat
17-03-2018
14:00
CRUC "A"
Logo
Logo
R.C. Sitges
Àrbitre: Miró Cabrera, Miquel Camp: Can Vinader, Castelldefels
17-03-2018
15:15
BUC
Logo
Logo
Gòtics R.C.
Àrbitre: Bogas Gonzalez, Jose Camp: Foixarda, Barcelona
17-03-2018
13:45
C.R. Sant Cugat "A"
Logo
Logo
Quimic E.R.