Jornada 1

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
16-12-2017
18:00
C.E. INEF Lleida
Logo
Logo
R.C. Hospitalet
Àrbitre: Marrugat Viña, Josep Lluis Camp: Inef Lleida
16-12-2017
17:00
CEU
Logo
Logo
Quimic E.R.
Àrbitre: Navarro Fernandez, Juan Antonio Camp: Pistes Ub, Barcelona
16-12-2017
18:00
Santa Coloma R.C.
Logo
Logo
C.R.C Terrassa
Àrbitre: Fe Pascual, David Camp: Roureda, Sabadell
16-12-2017
18:00
R.C. Martorell - Anoia
Logo
Logo
R.C. Sitges
Àrbitre: Camp:
16-12-2017
15:30
C.R. Tarragona
Logo
Logo
Osona R.C.
Àrbitre: Miró Cabrera, Miquel Camp: Laboral, Tarragona

  Jornada 2

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
13-01-2018
16:00
R.C. Hospitalet
Logo
Logo
CEU
Àrbitre: Alabau Subich, Albert Camp: Feixa Llarga, L'Hospitalet de Llobregat
13-01-2018
18:00
Quimic E.R.
Logo
Logo
Santa Coloma R.C.
Àrbitre: Palenque Moron, Victor Camp: Teixonera, Barcelona
03-03-2018
17:00
C.R.C Terrassa
Logo
Logo
R.C. Martorell - Anoia
Àrbitre: Martinez Garcia, Elisabeth Camp: Can Jofresa, Terrassa
14-01-2018
12:30
Osona R.C.
Logo
Logo
C.E. INEF Lleida
Àrbitre: Navarro Fernandez, Juan Antonio Camp: Vic

  Jornada 3

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
20-01-2018
17:30
C.E. INEF Lleida
Logo
Logo
CEU
Àrbitre: Pino Calvo, Pedro-Manuel Camp: Inef Lleida
20-01-2018
15:30
C.R. Tarragona
Logo
Logo
C.R.C Terrassa
Àrbitre: Montes Sevilla, Emilio Camp: Laboral, Tarragona
20-01-2018
20:00
R.C. Martorell - Anoia
Logo
Logo
Quimic E.R.
Àrbitre: Romero Gamero, Eduardo-Jose Camp: Les Comes, Igualada
21-01-2018
12:00
Santa Coloma R.C.
Logo
Logo
R.C. Hospitalet
Àrbitre: Xiberta Coll, Joan Camp: Les Oliveres, Santa Coloma de Gramenet

  Jornada 4

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
03-02-2018
17:30
Quimic E.R.
Logo
Logo
C.R. Tarragona
Àrbitre: Fe Pascual, David Camp: Teixonera, Barcelona
03-02-2018
16:30
C.R.C Terrassa
Logo
Logo
Osona R.C.
Àrbitre: Martinez Ciriquián, Pol Camp: Can Jofresa, Terrassa
10-03-2018
16:00
CEU
Logo
Logo
Santa Coloma R.C.
Àrbitre: Vives Font, Xavier Camp: Pistes Ub, Barcelona
03-02-2018
18:00
R.C. Hospitalet
Logo
Logo
R.C. Martorell - Anoia
Àrbitre: Marrugat Viña, Josep Lluis Camp: Feixa Llarga, L'Hospitalet de Llobregat

  Jornada 5

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
10-02-2018
13:30
R.C. Martorell - Anoia
Logo
Logo
CEU
Àrbitre: Gutierrez, Rodrigo Gastón Camp: Les Comes, Igualada
10-02-2018
17:00
C.E. INEF Lleida
Logo
Logo
Santa Coloma R.C.
Àrbitre: Llorente Santos, Isaac Camp: Inef Lleida
11-02-2018
12:30
Osona R.C.
Logo
Logo
Quimic E.R.
Àrbitre: Montes Sevilla, Emilio Camp: Vic
10-02-2018
15:30
C.R. Tarragona
Logo
Logo
R.C. Hospitalet
Àrbitre: Miró Cabrera, Miquel Camp: Laboral, Tarragona

  Jornada 6

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
18-02-2018
11:30
C.R.C Terrassa
Logo
Logo
C.E. INEF Lleida
Àrbitre: Martinez Garcia, Elisabeth Camp: Can Jofresa, Terrassa
17-02-2018
16:00
R.C. Hospitalet
Logo
Logo
Osona R.C.
Àrbitre: Rodriguez Rigat, Antoni Camp: Feixa Llarga, L'Hospitalet de Llobregat
17-02-2018
16:30
CEU
Logo
Logo
C.R. Tarragona
Àrbitre: De La Cal Perez, Antonio Camp: Pistes Ub, Barcelona
18-02-2018
12:00
Santa Coloma R.C.
Logo
Logo
R.C. Martorell - Anoia
Àrbitre: Mestre Grau, Agustí Camp: Les Oliveres, Santa Coloma de Gramenet

  Jornada 7

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
25-02-2018
12:30
Osona R.C.
Logo
Logo
CEU
Àrbitre: Sánchez Rodríguez, David Camp: Vic
25-02-2018
12:00
C.R.C Terrassa
Logo
Logo
Quimic E.R.
Àrbitre: Clemente Sanchez, Pau Camp: Can Jofresa, Terrassa
24-02-2018
16:00
C.E. INEF Lleida
Logo
Logo
R.C. Martorell - Anoia
Àrbitre: Farré Massons, Susanna Camp: Inef Lleida
24-02-2018
15:45
C.R. Tarragona
Logo
Logo
Santa Coloma R.C.
Àrbitre: Olavarria Estrada, Miquel Camp: Laboral, Tarragona

  Jornada 8

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
10-03-2018
16:00
C.E. INEF Lleida
Logo
Logo
Quimic E.R.
Àrbitre: Cusell Juan, Alex Camp: Inef Lleida
10-03-2018
16:30
R.C. Hospitalet
Logo
Logo
C.R.C Terrassa
Àrbitre: Mestre Grau, Agustí Camp: Feixa Llarga, L'Hospitalet de Llobregat
03-03-2018
18:00
Santa Coloma R.C.
Logo
Logo
Osona R.C.
Àrbitre: Ajornaments, Ajornaments Camp: Roureda, Sabadell
10-03-2018
17:00
R.C. Martorell - Anoia
Logo
Logo
C.R. Tarragona
Àrbitre: Palenque Moron, Victor Camp: Torrent De Llops, Martorell

  Jornada 9

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
18-03-2018
12:30
Osona R.C.
Logo
Logo
R.C. Martorell - Anoia
Àrbitre: Pinza Forment, Eloi Camp: Vic
18-03-2018
12:30
C.R.C Terrassa
Logo
Logo
CEU
Àrbitre: Clemente Sanchez, Pau Camp: Can Jofresa, Terrassa
17-03-2018
14:00
Quimic E.R.
Logo
Logo
R.C. Hospitalet
Àrbitre: Martin Manzanera, Eduardo Camp: Teixonera, Barcelona
18-03-2018
11:00
C.R. Tarragona
Logo
Logo
C.E. INEF Lleida
Àrbitre: Crespo Abril, Pablo Camp: Laboral, Tarragona

Semifinals

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
25-03-2018
11:30
C.E. INEF Lleida
Logo
Logo
CEU
Àrbitre: Pujol Pasanau, Isaac Camp: Inef Lleida
24-03-2018
16:30
C.R. Tarragona
Logo
Logo
R.C. Hospitalet
Àrbitre: Navarro Fernandez, Juan Antonio Camp: Laboral, Tarragona

5é - 8é

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
25-03-2018
14:30
R.C. Martorell - Anoia
Logo
Logo
Osona R.C.
Àrbitre: Camp: Torrent De Llops, Martorell
25-03-2018
10:00
C.R.C Terrassa
Logo
Logo
Santa Coloma R.C.
Àrbitre: Camp: Can Jofresa, Terrassa

Final

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
08-04-2018
12:00
C.E. INEF Lleida
Logo
Logo
C.R. Tarragona
Àrbitre: De La Rubia Gascón, Míriam Camp: Sin Campo Asignado