Jornada 1

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
16-12-2017
15:00
GEIEG
Logo
Logo
Gòtics R.C.
Àrbitre: De La Cal Perez, Antonio Camp: Palau Sacosta, Girona
17-12-2017
00:00
CRUC
Logo
Logo
Descans
Àrbitre: Camp:
16-12-2017
18:00
C.R. Sant Cugat
Logo
Logo
C.N. Poblenou
Àrbitre: Martinez Ciriquián, Pol Camp: Guinardera, Sant Cugat del Vallés
16-12-2017
17:00
BUC
Logo
Logo
UES
Àrbitre: Garcia Mariñoso, Oscar Camp: Foixarda, Barcelona

  Jornada 2

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
13-01-2018
18:00
UES
Logo
Logo
GEIEG
Àrbitre: Martinez Ciriquián, Pol Camp: Constantí Miranda, Sant Boi de Llobregat
13-01-2018
19:00
C.N. Poblenou
Logo
Logo
BUC
Àrbitre: Llorente Santos, Isaac Camp: Mar Bella, Barcelona
13-01-2018
16:00
CRUC
Logo
Logo
C.R. Sant Cugat
Àrbitre: Marrugat Viña, Josep Lluis Camp: Can Vinader, Castelldefels
14-01-2018
00:00
Gòtics R.C.
Logo
Logo
Descans
Àrbitre: Camp:

  Jornada 3

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
21-01-2018
00:00
GEIEG
Logo
Logo
Descans
Àrbitre: Camp:
20-01-2018
16:00
C.R. Sant Cugat
Logo
Logo
Gòtics R.C.
Àrbitre: Martinez Ciriquián, Pol Camp: Guinardera, Sant Cugat del Vallés
21-01-2018
12:30
BUC
Logo
Logo
CRUC
Àrbitre: Garcia Mariñoso, Oscar Camp: Foixarda, Barcelona
20-01-2018
18:00
UES
Logo
Logo
C.N. Poblenou
Àrbitre: De La Rubia Gascón, Míriam Camp: Estadi Baldiri Aleu, Sant Boi de Llobregat

  Jornada 4

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
27-01-2018
18:00
C.N. Poblenou
Logo
Logo
GEIEG
Àrbitre: Garcia Mariñoso, Oscar Camp: Mar Bella, Barcelona
28-01-2018
09:30
Gòtics R.C.
Logo
Logo
BUC
Àrbitre: Anta Ugarte, Xavier Camp: Foixarda, Barcelona
27-01-2018
16:00
CRUC
Logo
Logo
UES
Àrbitre: Romero Gamero, Eduardo-Jose Camp: Can Vinader, Castelldefels
28-01-2018
00:00
C.R. Sant Cugat
Logo
Logo
Descans
Àrbitre: Camp:

  Jornada 5

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
10-02-2018
15:00
GEIEG
Logo
Logo
C.R. Sant Cugat
Àrbitre: Castells Cortes, Roger Camp: Palau Sacosta, Girona
11-02-2018
00:00
BUC
Logo
Logo
Descans
Àrbitre: Camp:
11-02-2018
11:30
Gòtics R.C.
Logo
Logo
UES
Àrbitre: Gil Martinez, Carlos Camp: Foixarda, Barcelona
10-02-2018
18:00
C.N. Poblenou
Logo
Logo
CRUC
Àrbitre: Anta Ugarte, Xavier Camp: Mar Bella, Barcelona

  Jornada 6

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
17-02-2018
18:00
C.R. Sant Cugat
Logo
Logo
BUC
Àrbitre: Romero Gamero, Eduardo-Jose Camp: Guinardera, Sant Cugat del Vallés
17-02-2018
15:00
Gòtics R.C.
Logo
Logo
C.N. Poblenou
Àrbitre: Morera Romea, Sergio Camp: Foixarda, Barcelona
17-02-2018
16:00
GEIEG
Logo
Logo
CRUC
Àrbitre: Mullor Armada, Alexandre Camp: Palau Sacosta, Girona
18-02-2018
00:00
UES
Logo
Logo
Descans
Àrbitre: Camp:

  Jornada 7

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
25-02-2018
13:30
BUC
Logo
Logo
GEIEG
Àrbitre: Gil Martinez, Carlos Camp: Foixarda, Barcelona
25-02-2018
00:00
C.N. Poblenou
Logo
Logo
Descans
Àrbitre: Camp:
10-03-2018
18:00
UES
Logo
Logo
C.R. Sant Cugat
Àrbitre: Martinez Garcia, Elisabeth Camp: Estadi Baldiri Aleu, Sant Boi de Llobregat
24-02-2018
14:30
CRUC
Logo
Logo
Gòtics R.C.
Àrbitre: Serrano Latorre, Jairo David Camp: Can Vinader, Castelldefels

Semifinals

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
17-03-2018
10:00
C.N. Poblenou
Logo
Logo
BUC
Àrbitre: Garcia Diez, Josue Camp: Foixarda, Barcelona
17-03-2018
12:00
GEIEG
Logo
Logo
CRUC
Àrbitre: De La Rubia Gascón, Míriam Camp: Foixarda, Barcelona

5é - 6é - 7é

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
18-03-2018
12:00
Gòtics R.C.
Logo
Logo
C.R. Sant Cugat
Àrbitre: Mestre Grau, Agustí Camp: Foixarda, Barcelona

FInal

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
24-03-2018
11:15
GEIEG
Logo
Logo
BUC
Àrbitre: Ajornaments, Ajornaments Camp: Torrent De Llops, Martorell

FINAL

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
24-03-2018
11:30
GEIEG
Logo
Logo
BUC
Àrbitre: Mullor Armada, Alexandre Camp: Torrent De Llops, Martorell

5é - 6é - 7é

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
24-03-2018
18:00
UES
Logo
Logo
Gòtics R.C.
Àrbitre: Ajornaments, Ajornaments Camp: Constantí Miranda, Sant Boi de Llobregat

3er - 4rt

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
25-03-2018
12:00
C.N. Poblenou
Logo
Logo
CRUC
Àrbitre: Segu Soliva, Maurici Camp: Mar Bella, Barcelona

5é - 6é - 7é

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
07-04-2018
17:00
C.R. Sant Cugat
Logo
Logo
UES
Àrbitre: Llorente Santos, Isaac Camp: Guinardera, Sant Cugat del Vallés