Jornada 1

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
07-10-2017
13:30
Gòtics R.C.
Logo
Logo
C.R.C. Terrassa
Àrbitre: Sorrequieta, Juan Manuel Camp: Foixarda, Barcelona
07-10-2017
16:00
CRUC "B"
Logo
Logo
R.C. Badalona
Àrbitre: Llorente Santos, Isaac Camp: Can Vinader, Castelldefels
07-10-2017
13:00
C.R. Tarragona
Logo
Logo
UES
Àrbitre: Navarro Fernandez, Juan Antonio Camp: Laboral, Tarragona

  Jornada 2

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
14-10-2017
12:00
UES
Logo
Logo
Gòtics R.C.
Àrbitre: Anguita Garrido, Juan Carlos Camp: Constantí Miranda, Sant Boi de Llobregat
14-10-2017
12:30
C.R.C. Terrassa
Logo
Logo
CRUC "B"
Àrbitre: Olavarria Estrada, Miquel Camp: Can Jofresa, Terrassa
21-10-2017
13:00
R.C. Badalona
Logo
Logo
C.R. Tarragona
Àrbitre: Segu Soliva, Maurici Camp: Laboral, Tarragona

  Jornada 3

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
28-10-2017
13:30
Gòtics R.C.
Logo
Logo
CRUC "B"
Àrbitre: Pinza Forment, Eloi Camp: Foixarda, Barcelona
28-10-2017
12:00
C.R. Tarragona
Logo
Logo
C.R.C. Terrassa
Àrbitre: Pino Calvo, Pedro-Manuel Camp: Laboral, Tarragona
28-10-2017
17:00
UES
Logo
Logo
R.C. Badalona
Àrbitre: Palenque Moron, Victor Camp: Constantí Miranda, Sant Boi de Llobregat

  Jornada 4

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
04-11-2017
13:30
Gòtics R.C.
Logo
Logo
R.C. Badalona
Àrbitre: Pérez Elias, Gabriel Ruben Camp: Foixarda, Barcelona
04-11-2017
14:00
C.R.C. Terrassa
Logo
Logo
UES
Àrbitre: Pinza Forment, Eloi Camp: Can Jofresa, Terrassa
04-11-2017
14:30
CRUC "B"
Logo
Logo
C.R. Tarragona
Àrbitre: Gutierrez, Rodrigo Gastón Camp: Can Vinader, Castelldefels

  Jornada 5

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
19-11-2017
11:45
C.R. Tarragona
Logo
Logo
Gòtics R.C.
Àrbitre: Sánchez Rodríguez, David Camp: Laboral, Tarragona
18-11-2017
12:30
UES
Logo
Logo
CRUC "B"
Àrbitre: Gea Rubio, Joan Camp: Estadi Baldiri Aleu, Sant Boi de Llobregat
18-11-2017
12:00
R.C. Badalona
Logo
Logo
C.R.C. Terrassa
Àrbitre: Anta Ugarte, Xavier Camp: Canyet, Badalona