Calendari - S16 - S16 - Playoff

Semifinals 1er-4rt

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
08/05/2021
15:30
RC SITGES S16
Logo
Logo
CR SANT CUGAT S16
Àrbitre: Guerrero Padin, Carlos Gabriel Camp: SANTA BÀRBARA
08/05/2021
13:00
BARÇA RUGBY BLAU S16
Logo
Logo
UES S16
Àrbitre: Donadio, Roberto Jorge Camp: TEIXONERA

Semifinals 5é-8é

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
08/05/2021
15:30
CE INEF LLEIDA S16
Logo
Logo
GÒTICS RC S16
Àrbitre: Crespo Abril, Pablo Camp: INEF LLEIDA
09/05/2021
12:00
CR SENGLARS S16
Logo
Logo
BUC S16
Àrbitre: Raurich Bosch, Lluis Camp: TORROELLA

Semifinals 9é-12é

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
08/05/2021
12:00
XV GUINARDERA S16
Logo
Logo
RC L'HOSPITALET S16
Àrbitre: Morera Romea, Sergio Camp: GUINARDERA
09/05/2021
11:00
CNPN S16
Logo
Logo
CR CERVELLÓ - RC CORNELLÀ S16
Àrbitre: Guerrero Padin, Carlos Gabriel Camp: MAR BELLA

Semifinals 13é-16é

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
08/05/2021
10:30
CEU S16
Logo
Logo
CR TARRAGONA S16
Àrbitre: Miró Cabrera, Miquel Camp: PISTES UB
08/05/2021
10:30
RC BADALONA - CR SPARTANS S16
Logo
Logo
CRUC S16
Àrbitre: Murillo García-Gil, Jose Luis Camp: PACO ÀGUILA

Lligueta 17é-21é

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
08/05/2021
16:00
CR CARBONERS S16
Logo
Logo
CAT CENTRAL S16
Àrbitre: Terrés Pueyo, Gerard Camp: CAN JOFRESA
08/05/2021
12:00
XV BALDIRI S16
Logo
Logo
GEIEG S16
Àrbitre: Perniola, Ramiro Camp: BALDIRI ALEU
15/05/2021
13:00
CAT CENTRAL S16
Logo
Logo
XV BALDIRI S16
Àrbitre: Terrés Pueyo, Gerard Camp: CONGOST
15/05/2021
13:00
BARÇA RUGBY GRANA S16
Logo
Logo
CR CARBONERS S16
Àrbitre: Martinez Escubedo, Arnau Camp: TEIXONERA
23/05/2021
12:00
GEIEG S16
Logo
Logo
BARÇA RUGBY GRANA S16
Àrbitre: Porcu, Juan Franco Camp: PALAU SACOSTA

Final

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
15/05/2021
17:00
UES S16
Logo
Logo
CR SANT CUGAT S16
Àrbitre: Bogas Gonzalez, Jose Camp: FOIXARDA

3er-4rt

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
16/05/2021
11:00
BARÇA RUGBY BLAU S16
Logo
Logo
RC SITGES S16
Àrbitre: Perniola, Ramiro Camp: TEIXONERA

5é-6é

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
15/05/2021
14:30
GÒTICS RC S16
Logo
Logo
BUC S16
Àrbitre: Gea Rubio, Joan Camp: FOIXARDA

7é-8é

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
16/05/2021
13:30
CR SENGLARS S16
Logo
Logo
CE INEF LLEIDA S16
Àrbitre: Poole, Jack Merlin Camp: TORROELLA

9é-10é

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
15/05/2021
12:00
RC L'HOSPITALET S16
Logo
Logo
CNPN S16
Àrbitre: Crespo Abril, Pablo Camp: FEIXA LLARGA

11é-12é

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
22/05/2021
19:00
CR CERVELLÓ - RC CORNELLÀ S16
Logo
Logo
XV GUINARDERA S16
Àrbitre: Terrés Pueyo, Gerard Camp: CERVELLÓ

13é-14é

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
15/05/2021
13:30
CR TARRAGONA S16
Logo
Logo
RC BADALONA - CR SPARTANS S16
Àrbitre: Llorente Santos, Isaac Camp: ANELLA MEDITERRÀNIA

15é-16é

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
15/05/2021
16:00
CRUC S16
Logo
Logo
CEU S16
Incompareixença
Àrbitre: Camp: PITORT