Calendari - Sènior Masculí - DHCAT - Playoff

Semifinal 1er-4rt

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
08/05/2021
16:00
QUÍMIC ER (M)
Logo
Logo
CRUC (M)
Àrbitre: Van Steeden, Malcolm Kevin Camp: BALDIRI ALEU
08/05/2021
18:30
RC SITGES (M)
Logo
Logo
CEU (M)
Àrbitre: Cuenca Calamardo, Víctor Camp: BALDIRI ALEU

Final

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
15/05/2021
12:00
RC SITGES (M)
Logo
Logo
CRUC (M)
Àrbitre: Mullor Armada, Alexandre Camp: FOIXARDA

Semifinal 5é-8é

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
08/05/2021
16:00
CR SANT CUGAT B (M)
Logo
Logo
CR TARRAGONA (M)
Àrbitre: Mullor Armada, Alexandre Camp: GUINARDERA
09/05/2021
12:00
BANYOLES GBR (M)
Logo
Logo
BARÇA RUGBY BLAU (M)
Àrbitre: Donadio, Roberto Jorge Camp: BANYOLES

Semifinal 9é-12é

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
08/05/2021
16:00
MANRESA RC (M)
Logo
Logo
CE INEF LLEIDA (M)
Àrbitre: Molpeceres Martinez, Jorge Camp: CONGOST
08/05/2021
16:00
CNPN B (M)
Logo
Logo
CR SENGLARS (M)
Àrbitre: Bellido Sanchez, Joshua Camp: MAR BELLA

Semifinal 13é-16é

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
08/05/2021
15:00
CR SPARTANS (M)
Logo
Logo
COCODRILS RSV (M)
Àrbitre: Martinez Garcia, Elisabet Camp: FONT VERDA
09/05/2021
12:00
RC MATARÓ (M)
Logo
Logo
RC BADALONA (M)
Àrbitre: Bogas Gonzalez, Jose Camp: CAMÍ DEL MIG

Semifinal 17é-20é

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
08/05/2021
15:30
GEIEG (M)
Logo
Logo
RC CORNELLÀ (M)
Àrbitre: Porcu, Juan Franco Camp: PALAU SACOSTA
08/05/2021
16:00
OSONA RC - RIPOLLÈS RC (M)
Logo
Logo
GÒTICS RC B (M)
Àrbitre: Ferreira Fernandez, Juan Manuel Camp: VIC

Lliga 21é-23é

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
08/05/2021
19:00
CR CERVELLÓ (M)
Logo
Logo
CR CARBONERS (M)
Àrbitre: Llorente Santos, Isaac Camp: CERVELLÓ
15/05/2021
16:00
CR CARBONERS (M)
Logo
Logo
BUC B (M)
Àrbitre: Cusell Juan, Àlex Camp: CAN JOFRESA
23/05/2021
00:00
BUC B (M)
Logo
Logo
CR CERVELLÓ (M)
Àrbitre: Camp:

3er-4rt

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
15/05/2021
18:00
QUÍMIC ER (M)
Logo
Logo
CEU (M)
Àrbitre: Garcia Diez, Josue Camp: TEIXONERA

5é-6é

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
15/05/2021
15:30
BARÇA RUGBY BLAU (M)
Logo
Logo
CR SANT CUGAT B (M)
Àrbitre: Bellido Sanchez, Joshua Camp: TEIXONERA

7é-8é

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
15/05/2021
17:00
CR TARRAGONA (M)
Logo
Logo
BANYOLES GBR (M)
Àrbitre: Cuenca Calamardo, Víctor Camp: ANELLA MEDITERRÀNIA

9é-10é

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
16/05/2021
12:00
CR SENGLARS (M)
Logo
Logo
MANRESA RC (M)
Àrbitre: Donadio, Roberto Jorge Camp: TORROELLA

11é-12é

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
15/05/2021
17:00
CE INEF LLEIDA (M)
Logo
Logo
CNPN B (M)
Àrbitre: Guerrero Padin, Carlos Gabriel Camp: INEF LLEIDA

13é-14é

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
16/05/2021
12:00
RC BADALONA (M)
Logo
Logo
CR SPARTANS (M)
Àrbitre: De La Rubia Gascón, Míriam Camp: PACO ÀGUILA

15é-16é

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
15/05/2021
19:30
RC MATARÓ (M)
Logo
Logo
COCODRILS RSV (M)
Àrbitre: Gutierrez, Rodrigo Gastón Camp: CAMÍ DEL MIG

17é-18é

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
16/05/2021
00:00
RC CORNELLÀ (M)
Logo
Aplaçat
Logo
GÒTICS RC B (M)
Àrbitre: Carc, Àrbitre Camp: PILAR PONS

19é-20é

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
16/05/2021
00:00
OSONA RC - RIPOLLÈS RC (M)
Logo
Aplaçat
Logo
GEIEG (M)
Àrbitre: Carc, Àrbitre Camp: