Calendari - Sènior Masculí (Fase Previa) - DHCAT - Grup A

Jornada 1

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
28/09/2019
19:00
FCB BLAU
Logo
Logo
CRC TERRASSA
Àrbitre: Anguita Garrido, Juan Carlos Camp: PITORT
28/09/2019
18:00
SABADELL RC
Logo
Logo
COCODRILS RSV
Àrbitre: Panabieres, Vincent Camp: ROUREDA
28/09/2019
16:00
MANRESA RC
Logo
Logo
QUÍMIC ER
Àrbitre: De La Cal Perez, Antonio Camp: CONGOST

Jornada 2

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
05/10/2019
19:45
COCODRILS RSV
Logo
Logo
MANRESA RC
Àrbitre: Bogas Gonzalez, Jose Camp: TORRE-ROJA
06/10/2019
12:30
CRC TERRASSA
Logo
Logo
SABADELL RC
Àrbitre: Cuenca Calamardo, Víctor Camp: CAN JOFRESA
05/10/2019
17:00
CR SANT CUGAT B
Logo
Logo
FCB BLAU
Àrbitre: Bellido Sanchez, Joshua Camp: GUINARDERA

Jornada 3

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
12/10/2019
17:00
SABADELL RC
Logo
Logo
CR SANT CUGAT B
Àrbitre: Riera Sole, Marc Camp: ROUREDA
12/10/2019
16:00
MANRESA RC
Logo
Logo
CRC TERRASSA
Àrbitre: Donadio, Roberto Jorge Camp: CONGOST
19/10/2019
18:30
QUÍMIC ER
Logo
Logo
COCODRILS RSV
Àrbitre: Donadio, Roberto Jorge Camp: MAR BELLA

Jornada 4

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
27/10/2019
11:00
CRC TERRASSA
Logo
Logo
QUÍMIC ER
Àrbitre: Van Steeden, Malcolm Kevin Camp: CAN JOFRESA
27/10/2019
12:00
CR SANT CUGAT B
Logo
Logo
MANRESA RC
Àrbitre: Cuenca Calamardo, Víctor Camp: GUINARDERA
26/10/2019
18:00
SABADELL RC
Logo
Logo
FCB BLAU
Àrbitre: Bogas Gonzalez, Jose Camp: ROUREDA

Jornada 5

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
09/11/2019
16:00
MANRESA RC
Logo
Logo
FCB BLAU
Àrbitre: Sánchez Rodríguez, David Camp: CONGOST
09/11/2019
18:15
QUÍMIC ER
Logo
Logo
CR SANT CUGAT B
Àrbitre: Mullor Armada, Alexandre Camp: TEIXONERA
09/11/2019
19:45
COCODRILS RSV
Logo
Logo
CRC TERRASSA
Àrbitre: Anguita Garrido, Juan Carlos Camp: TORRE-ROJA

Jornada 6

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
16/11/2019
16:30
CR SANT CUGAT B
Logo
Logo
COCODRILS RSV
Àrbitre: Pujol Pasanau, Isaac Camp: GUINARDERA
16/11/2019
15:15
FCB BLAU
Logo
Logo
QUÍMIC ER
Àrbitre: Sánchez Rodríguez, David Camp: TEIXONERA
16/11/2019
19:00
SABADELL RC
Logo
Logo
MANRESA RC
Àrbitre: Mullor Armada, Alexandre Camp: ROUREDA

Jornada 7

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
23/11/2019
17:50
QUÍMIC ER
Logo
Logo
SABADELL RC
Àrbitre: Panabieres, Vincent Camp: TEIXONERA
23/11/2019
19:45
COCODRILS RSV
Logo
Logo
FCB BLAU
Àrbitre: Mullor Armada, Alexandre Camp: TORRE-ROJA
24/11/2019
11:30
CRC TERRASSA
Logo
Logo
CR SANT CUGAT B
Àrbitre: Van Steeden, Malcolm Kevin Camp: CAN JOFRESA