Calendari - Sènior Masculí - MASC - 2a

Jornada 1

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
15/12/2019
11:30
REUS RC
Logo
Logo
QUÍMIC ER B
Àrbitre: Carc, Àrbitre Camp: LA PASTORETA
14/12/2019
16:00
GEIEG
Logo
Logo
SEL VILANOVA
Àrbitre: De La Rubia Gascón, Míriam Camp: PALAU SACOSTA
15/12/2019
11:30
CR ALT EMPORDÀ
Logo
Logo
OSONA RC
Àrbitre: Giné Cipres, Medir Camp: AEROCLUB
15/12/2019
09:00
INEF BARCELONA
Logo
Logo
RC HOSPITALET B
Àrbitre: Donadio, Roberto Jorge Camp: FOIXARDA

Jornada 2

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
18/01/2020
15:30
OSONA RC
Logo
Logo
INEF BARCELONA
Àrbitre: Ferretti Piatti, Gerardo Matias Camp: VIC
19/01/2020
11:00
SEL VILANOVA
Logo
Logo
CR ALT EMPORDÀ
Àrbitre: Anguita Garrido, Juan Carlos Camp: VILANOVA
18/01/2020
19:45
QUÍMIC ER B
Logo
Logo
GEIEG
Àrbitre: Palenque Moron, Victor Camp: TEIXONERA
18/01/2020
18:00
UES C
Logo
Logo
REUS RC
Àrbitre: Gea Rubio, Joan Camp: BALDIRI ALEU

Jornada 3

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
08/02/2020
16:00
GEIEG
Logo
Logo
UES C
Àrbitre: Rodriguez Rigat, Antoni Camp: PALAU SACOSTA
09/02/2020
11:00
CR ALT EMPORDÀ
Logo
Logo
QUÍMIC ER B
Àrbitre: Perniola, Ramiro Camp: TORROELLA
26/01/2020
13:30
INEF BARCELONA
Logo
Logo
SEL VILANOVA
Àrbitre: Bogas Gonzalez, Jose Camp: FOIXARDA
25/01/2020
17:30
RC HOSPITALET B
Logo
Logo
OSONA RC
Àrbitre: Gutierrez, Rodrigo Gastón Camp: FEIXA LLARGA

Jornada 4

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
02/02/2020
11:00
SEL VILANOVA
Logo
Logo
RC HOSPITALET B
Àrbitre: Sánchez Rodríguez, David Camp: VILANOVA
01/02/2020
17:45
QUÍMIC ER B
Logo
Logo
INEF BARCELONA
Àrbitre: Trentin, Luca Camp: TEIXONERA
01/02/2020
17:00
UES C
Logo
Logo
CR ALT EMPORDÀ
Àrbitre: Gutierrez, Rodrigo Gastón Camp: BALDIRI ALEU
02/02/2020
13:00
REUS RC
Logo
Logo
GEIEG
Àrbitre: Anguita Garrido, Juan Carlos Camp: LA PASTORETA

Jornada 5

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
16/02/2020
12:00
CR ALT EMPORDÀ
Logo
Logo
REUS RC
Àrbitre: Alabau Subich, Albert Camp: AEROCLUB
16/02/2020
14:00
INEF BARCELONA
Logo
Logo
UES C
Àrbitre: Anguita Garrido, Juan Carlos Camp: FOIXARDA
15/02/2020
17:45
RC HOSPITALET B
Logo
Logo
QUÍMIC ER B
Àrbitre: Gea Rubio, Joan Camp: FEIXA LLARGA
15/02/2020
15:30
OSONA RC
Logo
Logo
SEL VILANOVA
Àrbitre: Montes Sevilla, Emilio Camp: VIC

Jornada 6

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
22/02/2020
19:45
QUÍMIC ER B
Logo
Logo
OSONA RC
Àrbitre: Palenque Moron, Victor Camp: TEIXONERA
22/02/2020
17:00
UES C
Logo
Logo
RC HOSPITALET B
Incompareixença
Àrbitre: Camp: BALDIRI ALEU
22/02/2020
15:00
REUS RC
Logo
Logo
INEF BARCELONA
Àrbitre: Llorente Santos, Isaac Camp: LA PASTORETA
22/02/2020
16:00
GEIEG
Logo
Logo
CR ALT EMPORDÀ
Àrbitre: Raurich Bosch, Lluis Camp: PALAU SACOSTA

Jornada 7

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
01/03/2020
13:30
INEF BARCELONA
Logo
Logo
GEIEG
Àrbitre: Cusell Juan, Àlex Camp: FOIXARDA
29/02/2020
16:00
RC HOSPITALET B
Logo
Logo
REUS RC
Àrbitre: Montes Sevilla, Emilio Camp: FEIXA LLARGA
29/02/2020
15:30
OSONA RC
Logo
Logo
UES C
Àrbitre: Sánchez Rodríguez, David Camp: VIC
01/03/2020
11:00
SEL VILANOVA
Logo
Logo
QUÍMIC ER B
Àrbitre: Van Steeden, Malcolm Kevin Camp: VILANOVA

Jornada 8

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
14/03/2020
17:00
UES C
Logo
Logo
SEL VILANOVA
Àrbitre: Palenque Moron, Victor Camp: BALDIRI ALEU
15/03/2020
13:00
REUS RC
Logo
Logo
OSONA RC
Àrbitre: Ferre Constans, Xavier Camp: LA PASTORETA
14/03/2020
15:00
GEIEG
Logo
Logo
RC HOSPITALET B
Àrbitre: Miró Cabrera, Miquel Camp: PALAU SACOSTA
15/03/2020
11:30
CR ALT EMPORDÀ
Logo
Logo
INEF BARCELONA
Àrbitre: Giné Cipres, Medir Camp: AEROCLUB

Jornada 9

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
21/03/2020
16:00
RC HOSPITALET B
Logo
Logo
CR ALT EMPORDÀ
Àrbitre: Camp: FEIXA LLARGA
21/03/2020
16:00
OSONA RC
Logo
Logo
GEIEG
Àrbitre: Camp: VIC
22/03/2020
00:00
SEL VILANOVA
Logo
Logo
REUS RC
Àrbitre: Camp:
22/03/2020
00:00
QUÍMIC ER B
Logo
Logo
UES C
Àrbitre: Camp: