Calendari - Sènior Masculí - MASC - 1a

Jornada 1

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
14/12/2019
17:00
BUC B (M)
Logo
Logo
CNPN B (M)
Àrbitre: Cuenca Calamardo, Víctor Camp: FOIXARDA
15/12/2019
12:00
RC MATARÓ (M)
Logo
Logo
GÒTICS RC B (M)
Àrbitre: Trubat Casal, Pau Camp: CAMÍ DEL MIG
14/12/2019
16:00
BEGUES RC (M)
Logo
Logo
CR SPARTANS (M)
Àrbitre: Cabrero Taravilla, Daniel Camp: BEGUES
14/12/2019
16:00
RC CORNELLÀ (M)
Logo
Logo
MANRESA RC (M)
Àrbitre: Llauger Suau, Lluís Camp: PILAR PONS
14/12/2019
17:30
CRUC (M)
Logo
Logo
SABADELL RC (M)
Àrbitre: Gutierrez, Rodrigo Gastón Camp: PITORT
14/12/2019
16:30
CR CARBONERS (M)
Logo
Logo
RC BADALONA (M)
Àrbitre: De La Cal Perez, Antonio Camp: CAN JOFRESA

Jornada 2

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
22/12/2019
12:00
RC BADALONA (M)
Logo
Logo
BUC B (M)
Àrbitre: Gil Martinez, Carlos Camp: PACO ÀGUILA
21/12/2019
17:30
SABADELL RC (M)
Logo
Logo
CR CARBONERS (M)
Àrbitre: Cabrero Taravilla, Daniel Camp: ROUREDA
21/12/2019
15:30
MANRESA RC (M)
Logo
Logo
CRUC (M)
Incompareixença   
Àrbitre: Carc, Àrbitre Camp: CONGOST
21/12/2019
16:00
CR SPARTANS (M)
Logo
Logo
RC CORNELLÀ (M)
Àrbitre: Raurich Bosch, Lluis Camp: FONT VERDA
21/12/2019
18:30
GÒTICS RC B (M)
Logo
Logo
BEGUES RC (M)
Àrbitre: Llauger Suau, Lluís Camp: FOIXARDA
21/12/2019
16:00
CNPN B (M)
Logo
Logo
RC MATARÓ (M)
Àrbitre: Martinez Garcia, Elisabet Camp: MAR BELLA

Jornada 3

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
12/01/2020
12:00
BUC B (M)
Logo
Logo
RC MATARÓ (M)
Àrbitre: Porcu, Juan Franco Camp: FOIXARDA
11/01/2020
16:30
BEGUES RC (M)
Logo
Logo
CNPN B (M)
Àrbitre: Bellido Sanchez, Joshua Camp: BEGUES
11/01/2020
16:00
RC CORNELLÀ (M)
Logo
Logo
GÒTICS RC B (M)
Àrbitre: Bogas Gonzalez, Jose Camp: PILAR PONS
11/01/2020
17:30
CRUC (M)
Logo
Logo
CR SPARTANS (M)
Àrbitre: Donadio, Roberto Jorge Camp: PITORT
12/01/2020
11:30
CR CARBONERS (M)
Logo
Logo
MANRESA RC (M)
Àrbitre: Martinez Garcia, Elisabet Camp: CAN JOFRESA
12/01/2020
12:00
RC BADALONA (M)
Logo
Logo
SABADELL RC (M)
Àrbitre: Sánchez Rodríguez, David Camp: PACO ÀGUILA

Jornada 4

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
18/01/2020
19:00
SABADELL RC (M)
Logo
Logo
BUC B (M)
Àrbitre: Bogas Gonzalez, Jose Camp: ROUREDA
18/01/2020
16:00
MANRESA RC (M)
Logo
Logo
RC BADALONA (M)
Àrbitre: Anguita Garrido, Juan Carlos Camp: CONGOST
18/01/2020
16:00
CR SPARTANS (M)
Logo
Logo
CR CARBONERS (M)
Àrbitre: Trubat Casal, Pau Camp: FONT VERDA
18/01/2020
18:30
GÒTICS RC B (M)
Logo
Logo
CRUC (M)
Àrbitre: Cabrero Taravilla, Daniel Camp: FOIXARDA
18/01/2020
16:00
CNPN B (M)
Logo
Logo
RC CORNELLÀ (M)
Àrbitre: Morera Romea, Sergio Camp: MAR BELLA
19/01/2020
12:00
RC MATARÓ (M)
Logo
Logo
BEGUES RC (M)
Àrbitre: Pujol Pasanau, Isaac Camp: CAMÍ DEL MIG

Jornada 5

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
02/02/2020
12:00
BUC B (M)
Logo
Logo
BEGUES RC (M)
Àrbitre: Trubat Casal, Pau Camp: FOIXARDA
01/02/2020
16:00
RC CORNELLÀ (M)
Logo
Logo
RC MATARÓ (M)
Àrbitre: Panabieres, Vincent Camp: PILAR PONS
01/02/2020
17:30
CRUC (M)
Logo
Logo
CNPN B (M)
Àrbitre: Bogas Gonzalez, Jose Camp: PITORT
01/02/2020
18:00
CR CARBONERS (M)
Logo
Logo
GÒTICS RC B (M)
Àrbitre: Donadio, Roberto Jorge Camp: PILAR PONS
02/02/2020
12:00
RC BADALONA (M)
Logo
Logo
CR SPARTANS (M)
Àrbitre: Mullor Armada, Alexandre Camp: PACO ÀGUILA
01/02/2020
17:00
SABADELL RC (M)
Logo
Logo
MANRESA RC (M)
Àrbitre: Van Steeden, Malcolm Kevin Camp: ROUREDA

Jornada 6

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
09/02/2020
13:00
MANRESA RC (M)
Logo
Logo
BUC B (M)
Àrbitre: Porcu, Juan Franco Camp: CONGOST
08/02/2020
16:00
CR SPARTANS (M)
Logo
Logo
SABADELL RC (M)
Àrbitre: Raurich Bosch, Lluis Camp: FONT VERDA
08/02/2020
17:00
GÒTICS RC B (M)
Logo
Logo
RC BADALONA (M)
Àrbitre: Montes Sevilla, Emilio Camp: FOIXARDA
08/02/2020
18:15
CNPN B (M)
Logo
Logo
CR CARBONERS (M)
Àrbitre: Carc, Àrbitre Camp: MAR BELLA
09/02/2020
12:00
RC MATARÓ (M)
Logo
Logo
CRUC (M)
Àrbitre: Llorente Santos, Isaac Camp: CAMÍ DEL MIG
08/02/2020
16:30
BEGUES RC (M)
Logo
Logo
RC CORNELLÀ (M)
Àrbitre: Gil Martinez, Carlos Camp: BEGUES

Jornada 7

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
15/02/2020
18:30
BUC B (M)
Logo
Logo
RC CORNELLÀ (M)
Àrbitre: Llauger Suau, Lluís Camp: FOIXARDA
15/02/2020
17:30
CRUC (M)
Logo
Logo
BEGUES RC (M)
Àrbitre: Trubat Casal, Pau Camp: PITORT
16/02/2020
11:00
CR CARBONERS (M)
Logo
Logo
RC MATARÓ (M)
Àrbitre: Gutierrez, Rodrigo Gastón Camp: CAN JOFRESA
16/02/2020
12:00
RC BADALONA (M)
Logo
Logo
CNPN B (M)
Àrbitre: Donadio, Roberto Jorge Camp: PACO ÀGUILA
15/02/2020
17:00
SABADELL RC (M)
Logo
Logo
GÒTICS RC B (M)
Àrbitre: De La Cal Perez, Antonio Camp: ROUREDA
15/02/2020
16:00
MANRESA RC (M)
Logo
Logo
CR SPARTANS (M)
Àrbitre: Garcia Diez, Josue Camp: CONGOST

Jornada 8

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
29/02/2020
16:00
CR SPARTANS (M)
Logo
Logo
BUC B (M)
Àrbitre: Gutierrez, Rodrigo Gastón Camp: FONT VERDA
29/02/2020
18:30
GÒTICS RC B (M)
Logo
Logo
MANRESA RC (M)
Àrbitre: Murillo García-Gil, Jose Luis Camp: FOIXARDA
29/02/2020
18:00
CNPN B (M)
Logo
Logo
SABADELL RC (M)
Àrbitre: Porcu, Juan Franco Camp: MAR BELLA
01/03/2020
12:15
RC MATARÓ (M)
Logo
Logo
RC BADALONA (M)
Àrbitre: Bogas Gonzalez, Jose Camp: CAMÍ DEL MIG
29/02/2020
17:00
BEGUES RC (M)
Logo
Logo
CR CARBONERS (M)
Àrbitre: Mullor Armada, Alexandre Camp: BEGUES
29/02/2020
17:00
RC CORNELLÀ (M)
Logo
Logo
CRUC (M)
Àrbitre: Van Steeden, Malcolm Kevin Camp: PILAR PONS

Jornada 9

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
08/03/2020
10:30
BUC B (M)
Logo
Logo
CRUC (M)
Àrbitre: Llauger Suau, Lluís Camp: FOIXARDA
07/03/2020
17:00
CR CARBONERS (M)
Logo
Logo
RC CORNELLÀ (M)
Àrbitre: Gutierrez, Rodrigo Gastón Camp: CAN JOFRESA
08/03/2020
12:00
RC BADALONA (M)
Logo
Logo
BEGUES RC (M)
Àrbitre: Raurich Bosch, Lluis Camp: PACO ÀGUILA
07/03/2020
19:00
SABADELL RC (M)
Logo
Logo
RC MATARÓ (M)
Àrbitre: Cuenca Calamardo, Víctor Camp: ROUREDA
07/03/2020
16:00
MANRESA RC (M)
Logo
Logo
CNPN B (M)
Àrbitre: Sánchez Rodríguez, David Camp: CONGOST
07/03/2020
16:00
CR SPARTANS (M)
Logo
Logo
GÒTICS RC B (M)
Àrbitre: Morera Romea, Sergio Camp: FONT VERDA

Jornada 10

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
15/03/2020
12:00
BUC B (M)
Logo
Logo
GÒTICS RC B (M)
Àrbitre: Cusell Juan, Àlex Camp: FOIXARDA
14/03/2020
16:00
CNPN B (M)
Logo
Logo
CR SPARTANS (M)
Àrbitre: Carc, Àrbitre Camp: MAR BELLA
15/03/2020
12:00
RC MATARÓ (M)
Logo
Logo
MANRESA RC (M)
Àrbitre: Porcu, Juan Franco Camp: CAMÍ DEL MIG
14/03/2020
16:00
BEGUES RC (M)
Logo
Logo
SABADELL RC (M)
Àrbitre: Sánchez Rodríguez, David Camp: BEGUES
14/03/2020
17:00
RC CORNELLÀ (M)
Logo
Logo
RC BADALONA (M)
Àrbitre: Montes Sevilla, Emilio Camp: PILAR PONS
14/03/2020
17:30
CRUC (M)
Logo
Logo
CR CARBONERS (M)
Àrbitre: Morera Romea, Sergio Camp: PITORT

Jornada 11

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
22/03/2020
00:00
CR CARBONERS (M)
Logo
Logo
BUC B (M)
Àrbitre: Camp:
22/03/2020
12:00
RC BADALONA (M)
Logo
Logo
CRUC (M)
Àrbitre: Camp: PACO ÀGUILA
21/03/2020
17:00
SABADELL RC (M)
Logo
Logo
RC CORNELLÀ (M)
Àrbitre: Camp: ROUREDA
21/03/2020
16:00
MANRESA RC (M)
Logo
Logo
BEGUES RC (M)
Àrbitre: Camp: CONGOST
21/03/2020
16:00
CR SPARTANS (M)
Logo
Logo
RC MATARÓ (M)
Àrbitre: Camp: FONT VERDA
22/03/2020
00:00
GÒTICS RC B (M)
Logo
Logo
CNPN B (M)
Àrbitre: Camp: