Calendari - Sènior Femení - DHCAT FEM

Jornada 1

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
11/01/2020
15:30
CEU FEM
Logo
Logo
GÒTICS RC FEM
Àrbitre: De La Cal Perez, Antonio Camp: PISTES UB
07/03/2020
12:30
UES FEM
Logo
Logo
SHAMROCK RC FEM
Àrbitre: Llauger Suau, Lluís Camp: BALDIRI ALEU
11/01/2020
15:00
CE INEF LLEIDA FEM
Logo
Logo
GEIEG FEM
Àrbitre: De La Rubia Gascón, Míriam Camp: INEF LLEIDA

Jornada 2

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
19/01/2020
12:00
GEIEG FEM
Logo
Logo
CEU FEM
Àrbitre: Porcu, Juan Franco Camp: PALAU SACOSTA
18/01/2020
13:00
SHAMROCK RC FEM
Logo
Logo
CE INEF LLEIDA FEM
Àrbitre: Carc, Àrbitre Camp: Sense Camp Assignat
18/01/2020
15:00
GÒTICS RC FEM
Logo
Logo
CNPN FEM
Àrbitre: Mullor Armada, Alexandre Camp: FOIXARDA

Jornada 3

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
07/03/2020
17:00
CEU FEM
Logo
Logo
CNPN FEM
Àrbitre: Covassi, José Ignacio Camp: PISTES UB
25/01/2020
15:30
UES FEM
Logo
Logo
GÒTICS RC FEM
Àrbitre: Cuenca Calamardo, Víctor Camp: PITORT
26/01/2020
12:00
GEIEG FEM
Logo
Logo
SHAMROCK RC FEM
Àrbitre: Alabau Subich, Albert Camp: TORDERA

Jornada 4

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
01/02/2020
12:15
CEU FEM
Logo
Logo
SHAMROCK RC FEM
Àrbitre: Crespo Abril, Pablo Camp: CORNELLÀ
01/02/2020
17:00
GÒTICS RC FEM
Logo
Logo
CE INEF LLEIDA FEM
Àrbitre: Pujol Pasanau, Isaac Camp: FOIXARDA
01/02/2020
18:00
CNPN FEM
Logo
Logo
UES FEM
Àrbitre: Cabrero Taravilla, Daniel Camp: MAR BELLA

Jornada 5

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
15/02/2020
15:30
CEU FEM
Logo
Logo
UES FEM
Àrbitre: De La Rubia Gascón, Míriam Camp: PISTES UB
15/02/2020
16:00
CE INEF LLEIDA FEM
Logo
Logo
CNPN FEM
Àrbitre: Moreno Del Río, Luis Camp: INEF LLEIDA
16/02/2020
12:00
GEIEG FEM
Logo
Logo
GÒTICS RC FEM
Àrbitre: Gil Martinez, Carlos Camp: PALAU SACOSTA

Jornada 6

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
23/02/2020
12:30
GÒTICS RC FEM
Logo
Logo
SHAMROCK RC FEM
Àrbitre: Llauger Suau, Lluís Camp: FOIXARDA
22/02/2020
18:00
CNPN FEM
Logo
Logo
GEIEG FEM
Àrbitre: De La Rubia Gascón, Míriam Camp: MAR BELLA
22/02/2020
15:30
UES FEM
Logo
Logo
CE INEF LLEIDA FEM
Àrbitre: Anguita Garrido, Juan Carlos Camp: PITORT

Jornada 7

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
01/03/2020
10:30
CE INEF LLEIDA FEM
Logo
Logo
CEU FEM
Àrbitre: Llorente Santos, Isaac Camp: INEF LLEIDA
01/03/2020
12:00
GEIEG FEM
Logo
Logo
UES FEM
Àrbitre: De La Rubia Gascón, Míriam Camp: PALAU SACOSTA
29/02/2020
16:00
CNPN FEM
Logo
Logo
SHAMROCK RC FEM
Àrbitre: Ferretti Piatti, Gerardo Matias Camp: MAR BELLA

Semifinal

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
14/03/2020
17:00
GEIEG FEM
Logo
Logo
CE INEF LLEIDA FEM
Àrbitre: Llorente Santos, Isaac Camp: PALAU SACOSTA
14/03/2020
17:00
GÒTICS RC FEM
Logo
Logo
UES FEM
Àrbitre: Trentin, Luca Camp: FOIXARDA