Calendari - Sènior Femení - Femení - Grup C

Jornada 1

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
05/10/2019
19:00
RC MATARÓ (F)
Logo
Logo
AVRFCB (F)
Àrbitre: Gutierrez, Rodrigo Gastón Camp: CAMÍ DEL MIG
06/10/2019
11:00
CR CARBONERS (F)
Logo
Logo
RC CORNELLÀ (F)
Àrbitre: Arpe, Cesar Gabriel Camp: CAN JOFRESA
05/10/2019
18:30
QUÍMIC ER (F)
Logo
Logo
SABADELL RC (F)
Àrbitre: Palenque Moron, Victor Camp: ALELLA

Jornada 2

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
12/10/2019
18:30
SABADELL RC (F)
Logo
Logo
RC MATARÓ (F)
Incompareixença
Àrbitre: Vacío, Árbitro Camp: FONT VERDA
13/10/2019
12:00
RC CORNELLÀ (F)
Logo
Logo
QUÍMIC ER (F)
Àrbitre: Vazquez Barea, Josep Manuel Camp: PILAR PONS
20/10/2019
12:00
AVRFCB (F)
Logo
Logo
CR CARBONERS (F)
Àrbitre: Cusell Juan, Àlex Camp: FOIXARDA

Jornada 3

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
26/10/2019
19:30
RC MATARÓ (F)
Logo
Logo
CR CARBONERS (F)
Àrbitre: Vives Font, Xavier Camp: CAMÍ DEL MIG
27/10/2019
12:00
QUÍMIC ER (F)
Logo
Logo
AVRFCB (F)
Àrbitre: De La Cal Perez, Antonio Camp: ALELLA
26/10/2019
16:00
SABADELL RC (F)
Logo
Logo
RC CORNELLÀ (F)
Àrbitre: Cusell Juan, Àlex Camp: ROUREDA

Jornada 4

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
10/11/2019
12:30
RC MATARÓ (F)
Logo
Logo
RC CORNELLÀ (F)
Àrbitre: Olavarria Estrada, Miquel Camp: FOIXARDA
10/11/2019
12:00
AVRFCB (F)
Logo
Logo
SABADELL RC (F)
Àrbitre: Cañete Gutierrez, Juan Carlos Camp: TEIXONERA
10/11/2019
11:30
CR CARBONERS (F)
Logo
Logo
QUÍMIC ER (F)
Àrbitre: Verdaguer Utset, Quim Camp: CAN JOFRESA

Jornada 5

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
16/11/2019
17:00
QUÍMIC ER (F)
Logo
Logo
RC MATARÓ (F)
Àrbitre: Senor Muñoz, Juan Manuel Camp: TEIXONERA
16/11/2019
17:00
SABADELL RC (F)
Logo
Logo
CR CARBONERS (F)
Àrbitre: Ferrer Rubio, Xavier Camp: ROUREDA
16/11/2019
18:00
RC CORNELLÀ (F)
Logo
Logo
AVRFCB (F)
Àrbitre: Llorente Santos, Isaac Camp: TORRENT DE LLOPS

Semifinal

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
30/11/2019
16:00
AVRFCB (F)
Logo
Logo
SABADELL RC (F)
Àrbitre: Gutierrez, Rodrigo Gastón Camp: TEIXONERA
01/12/2019
12:00
RC CORNELLÀ (F)
Logo
Logo
QUÍMIC ER (F)
Àrbitre: Carc, Àrbitre Camp: PILAR PONS

Final

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
14/12/2019
17:00
AVRFCB (F)
Logo
Logo
QUÍMIC ER (F)
Àrbitre: Mestre Grau, Agustí Camp: TEIXONERA

5é - 6é

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
14/12/2019
15:00
CR CARBONERS (F)
Logo
Logo
RC MATARÓ (F)
Àrbitre: Farré Massons, Susanna Camp: CAN JOFRESA

3er - 4rt

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
14/12/2019
16:30
RC CORNELLÀ (F)
Logo
Logo
SABADELL RC (F)
Àrbitre: Anta Ten, Adolf Camp: TORRENT DE LLOPS