Calendari - Sènior Femení - Femení - Grup B

Jornada 1

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
05/10/2019
15:00
CE INEF LLEIDA (F)
Logo
Logo
BALEARS (F)
Àrbitre: Farré Massons, Susanna Camp: INEF LLEIDA
06/10/2019
12:00
CAT CENTRAL (F)
Logo
Logo
RC SITGES (F)
Incompareixença   
Àrbitre: Carc, Àrbitre Camp: CONGOST

Jornada 2

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
13/10/2019
12:00
CAT CENTRAL (F)
Logo
Logo
BALEARS (F)
Àrbitre: Montes Sevilla, Emilio Camp: VIC
12/10/2019
16:00
RC L'HOSPITALET (F)
Logo
Logo
VPC ANDORRA (F)
Àrbitre: Rodriguez Rigat, Toni Camp: FEIXA LLARGA

Jornada 3

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
19/10/2019
16:30
CE INEF LLEIDA (F)
Logo
Logo
RC L'HOSPITALET (F)
Àrbitre: Racionero Tortosa, Ramon Camp: INEF LLEIDA
19/10/2019
13:00
RC SITGES (F)
Logo
Logo
BALEARS (F)
Àrbitre: Rodriguez Rigat, Toni Camp: SANTA BÀRBARA (antic)

Jornada 4

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
26/10/2019
18:00
RC L'HOSPITALET (F)
Logo
Logo
CAT CENTRAL (F)
Àrbitre: Romero Gamero, Eduardo-Jose Camp: FEIXA LLARGA
27/10/2019
12:00
VPC ANDORRA (F)
Logo
Logo
CE INEF LLEIDA (F)
Àrbitre: Olavarria Estrada, Miquel Camp: ANDORRA

Jornada 5

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
10/11/2019
12:00
CAT CENTRAL (F)
Logo
Logo
VPC ANDORRA (F)
Àrbitre: Vives Font, Xavier Camp: CONGOST
09/11/2019
14:15
RC SITGES (F)
Logo
Logo
RC L'HOSPITALET (F)
Àrbitre: Farré Massons, Susanna Camp: SANTA BÀRBARA (antic)

Jornada 6

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
16/11/2019
13:00
RC L'HOSPITALET (F)
Logo
Logo
BALEARS (F)
Àrbitre: Porcu, Juan Franco Camp: FEIXA LLARGA
17/11/2019
12:30
RC SITGES (F)
Logo
Logo
VPC ANDORRA (F)
Àrbitre: Mestre Grau, Agustí Camp: SANTA BÀRBARA (antic)
16/11/2019
15:30
CE INEF LLEIDA (F)
Logo
Logo
CAT CENTRAL (F)
Àrbitre: Farré Farrús, Martí Camp: INEF LLEIDA

Jornada 7

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
23/11/2019
15:45
RC SITGES (F)
Logo
Logo
CE INEF LLEIDA (F)
Àrbitre: Cabrero Taravilla, Daniel Camp: SANTA BÀRBARA (antic)
23/11/2019
15:00
BALEARS (F)
Logo
Logo
VPC ANDORRA (F)
Àrbitre: Carc, Àrbitre Camp: Sense Camp Assignat

Semifinal

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
30/11/2019
16:00
CE INEF LLEIDA (F)
Logo
Logo
RC SITGES (F)
Àrbitre: De La Rubia Gascón, Míriam Camp: INEF LLEIDA
30/11/2019
13:30
RC L'HOSPITALET (F)
Logo
Logo
BALEARS (F)
Àrbitre: Llorente Santos, Isaac Camp: FEIXA LLARGA
30/11/2019
16:00
CAT CENTRAL (F)
Logo
Logo
VPC ANDORRA (F)
Àrbitre: Alabau Subich, Albert Camp: SANT ROC

Final

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
14/12/2019
14:00
CE INEF LLEIDA (F)
Logo
Logo
BALEARS (F)
Àrbitre: Martinez Garcia, Elisabet Camp: INEF LLEIDA

5é - 6é

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
14/12/2019
16:00
VPC ANDORRA (F)
Logo
Logo
CAT CENTRAL (F)
Incompareixença
Àrbitre: Vacío, Árbitro Camp: ANDORRA