Calendari - Sènior Masculí - M Grup 3

Jornada 1

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
02/10/2021
17:00
CRUC (M)
Logo
Logo
MANRESA RC (M)
Incompareixença
Àrbitre: Camp: PITORT
03/10/2021
11:30
CR TARRAGONA (M)
Logo
Logo
QUÍMIC ER (M)
Àrbitre: Murillo García-Gil, Jose Luis Camp: ANELLA MEDITERRÀNIA
02/10/2021
16:00
CEU (M)
Logo
Logo
CE INEF LLEIDA (M)
Àrbitre: Pujol Pasanau, Isaac Camp: PISTES UB

Jornada 2

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
09/10/2021
17:00
QUÍMIC ER (M)
Logo
Logo
CEU (M)
Àrbitre: Mullor Armada, Alexandre Camp: TEIXONERA
09/10/2021
16:00
MANRESA RC (M)
Logo
Logo
CR TARRAGONA (M)
Àrbitre: Llorente Santos, Isaac Camp: CONGOST
09/10/2021
16:00
CNPN B (M)
Logo
Logo
CRUC (M)
Àrbitre: Llauger Suau, Lluís Camp: MAR BELLA

Jornada 3

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
16/10/2021
16:00
CR TARRAGONA (M)
Logo
Logo
CNPN B (M)
Àrbitre: Gil Martinez, Carlos Camp: ANELLA MEDITERRÀNIA
16/10/2021
15:30
CEU (M)
Logo
Logo
MANRESA RC (M)
Àrbitre: Sánchez Rodríguez, David Camp: PISTES UB
16/10/2021
16:00
CE INEF LLEIDA (M)
Logo
Logo
QUÍMIC ER (M)
Àrbitre: Llauger Suau, Lluís Camp: INEF LLEIDA

Jornada 4

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
23/10/2021
17:00
MANRESA RC (M)
Logo
Logo
CE INEF LLEIDA (M)
Àrbitre: Guerrero Padin, Carlos Gabriel Camp: CONGOST
23/10/2021
16:00
CNPN B (M)
Logo
Logo
CEU (M)
Àrbitre: Murillo García-Gil, Jose Luis Camp: MAR BELLA
23/10/2021
17:00
CRUC (M)
Logo
Logo
CR TARRAGONA (M)
Àrbitre: Donadio, Roberto Jorge Camp: PITORT

Jornada 5

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
27/11/2021
15:00
CEU (M)
Logo
Logo
CRUC (M)
Àrbitre: Parera Villacampa, Roger Camp: PISTES UB
07/11/2021
11:00
CE INEF LLEIDA (M)
Logo
Logo
CNPN B (M)
Àrbitre: Van Steeden, Malcolm Kevin Camp: INEF LLEIDA
06/11/2021
16:30
QUÍMIC ER (M)
Logo
Logo
MANRESA RC (M)
Àrbitre: Pujol Pasanau, Isaac Camp: TEIXONERA

Jornada 6

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
13/11/2021
16:00
CNPN B (M)
Logo
Logo
QUÍMIC ER (M)
Àrbitre: Guerrero Padin, Carlos Gabriel Camp: MAR BELLA
13/11/2021
15:30
CRUC (M)
Logo
Logo
CE INEF LLEIDA (M)
Àrbitre: Sánchez Rodríguez, David Camp: PITORT
13/11/2021
16:15
CR TARRAGONA (M)
Logo
Logo
CEU (M)
Àrbitre: Bogas Gonzalez, Jose Camp: ANELLA MEDITERRÀNIA

Jornada 7

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
20/11/2021
16:00
CE INEF LLEIDA (M)
Logo
Logo
CR TARRAGONA (M)
Àrbitre: Miró Cabrera, Miquel Camp: INEF LLEIDA
20/11/2021
16:00
QUÍMIC ER (M)
Logo
Logo
CRUC (M)
Àrbitre: Porcu, Juan Franco Camp: TEIXONERA
20/11/2021
16:00
MANRESA RC (M)
Logo
Logo
CNPN B (M)
Àrbitre: Ferreira Fernandez, Juan Manuel Camp: CONGOST