Calendari - Sènior Masculí - M Grup 1

Jornada 1

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
03/10/2021
12:00
RC BADALONA (M)
Logo
Logo
BANYOLES RC (M)
Àrbitre: Cuenca Calamardo, Víctor Camp: PACO ÀGUILA
02/10/2021
16:45
BARÇA RUGBY BLAU (M)
Logo
Logo
RC MATARÓ (M)
Àrbitre: Sánchez Rodríguez, David Camp: TEIXONERA
02/10/2021
19:45
COCODRILS RSV (M)
Logo
Logo
CR ALELLA (M)
Àrbitre: Plaza Cerezo, Pedro Camp: TORRE-ROJA

Jornada 2

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
10/10/2021
12:00
RC MATARÓ (M)
Logo
Logo
COCODRILS RSV (M)
Àrbitre: Figueruelo Padro, Sergi Camp: CAMÍ DEL MIG
09/10/2021
18:30
BANYOLES RC (M)
Logo
Logo
BARÇA RUGBY BLAU (M)
Àrbitre: Murillo García-Gil, Jose Luis Camp: SANT ROC
30/10/2021
11:30
RC VILAFRANCA (M)
Logo
Logo
RC BADALONA (M)
Incompareixença
Àrbitre: Camp: VILAFRANCA

Jornada 3

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
16/10/2021
17:45
BARÇA RUGBY BLAU (M)
Logo
Logo
RC VILAFRANCA (M)
Àrbitre: Cuenca Calamardo, Víctor Camp: TEIXONERA
16/10/2021
19:45
COCODRILS RSV (M)
Logo
Logo
BANYOLES RC (M)
Àrbitre: Guerrero Padin, Carlos Gabriel Camp: TORRE-ROJA
17/10/2021
12:00
CR ALELLA (M)
Logo
Logo
RC MATARÓ (M)
Àrbitre: Bogas Gonzalez, Jose Camp: ALELLA

Jornada 4

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
23/10/2021
20:15
BANYOLES RC (M)
Logo
Logo
CR ALELLA (M)
Àrbitre: Pujol Pasanau, Isaac Camp: CAMP VELL BANYOLES
23/10/2021
19:45
COCODRILS RSV (M)
Logo
Logo
RC VILAFRANCA (M)
Àrbitre: Van Steeden, Malcolm Kevin Camp: TORRE-ROJA
24/10/2021
12:00
RC BADALONA (M)
Logo
Logo
BARÇA RUGBY BLAU (M)
Àrbitre: Guerrero Padin, Carlos Gabriel Camp: PACO ÀGUILA

Jornada 5

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
06/11/2021
19:30
COCODRILS RSV (M)
Logo
Logo
RC BADALONA (M)
Àrbitre: Bogas Gonzalez, Jose Camp: TORRE-ROJA
06/11/2021
19:30
CR ALELLA (M)
Logo
Logo
RC VILAFRANCA (M)
Incompareixença
Àrbitre: Camp: ALELLA
06/11/2021
20:15
RC MATARÓ (M)
Logo
Logo
BANYOLES RC (M)
Àrbitre: Llauger Suau, Lluís Camp: CAMÍ DEL MIG

Jornada 6

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
13/11/2021
17:15
RC VILAFRANCA (M)
Logo
Logo
RC MATARÓ (M)
Incompareixença
Àrbitre: Camp: VILAFRANCA
14/11/2021
12:00
RC BADALONA (M)
Logo
Logo
CR ALELLA (M)
Àrbitre: Racionero Tortosa, Ramon Camp: PACO ÀGUILA
13/11/2021
13:45
BARÇA RUGBY BLAU (M)
Logo
Logo
COCODRILS RSV (M)
Àrbitre: Donadio, Roberto Jorge Camp: TEIXONERA

Jornada 7

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
21/11/2021
12:00
CR ALELLA (M)
Logo
Logo
BARÇA RUGBY BLAU (M)
Àrbitre: Bogas Gonzalez, Jose Camp: ALELLA
21/11/2021
12:00
RC MATARÓ (M)
Logo
Logo
RC BADALONA (M)
Àrbitre: Llauger Suau, Lluís Camp: PACO ÀGUILA
20/11/2021
20:15
BANYOLES RC (M)
Logo
Logo
RC VILAFRANCA (M)
Àrbitre: Racionero Tortosa, Ramon Camp: CAMP VELL BANYOLES