Calendari - S18 - S18 3a Catalana

Jornada 1

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
02/10/2021
18:30
QUÍMIC ER S18
Logo
Logo
XV TARRAGONA/INEF LLEIDA S18
Àrbitre: Mestre Grau, Agustí Camp: TEIXONERA
02/10/2021
15:00
CR CERVELLÓ/RC VILAFRANCA S18
Logo
Logo
CEU S18
Àrbitre: Gea Rubio, Joan Camp: VILAFRANCA
02/10/2021
15:00
GEiEG S18
Logo
Logo
CR SPARTANS S18
Àrbitre: Poole, Jack Merlin Camp: PALAU SACOSTA
02/10/2021
18:15
MARTORELL/ESPARREGUERA/BADALONA S18
Logo
Logo
CR SENGLARS S18
Àrbitre: Ferretti Piatti, Gerardo Matias Camp: TORRENT DE LLOPS

Jornada 2

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
16/10/2021
17:30
CR SPARTANS S18
Logo
Logo
MARTORELL/ESPARREGUERA/BADALONA S18
Àrbitre: Ferrer Rubio, Xavier Camp: FONT VERDA
16/10/2021
14:00
CEU S18
Logo
Logo
GEiEG S18
Àrbitre: Verdaguer Utset, Quim Camp: PISTES UB
17/10/2021
11:00
XV TARRAGONA/INEF LLEIDA S18
Logo
Logo
CR CERVELLÓ/RC VILAFRANCA S18
Àrbitre: Perniola, Ramiro Camp: INEF LLEIDA
16/10/2021
10:30
CAT CENTRAL/CR CARBONERS S18
Logo
Logo
QUÍMIC ER S18
Àrbitre: Campuzano Hernandez, Ruben Camp: VIC

Jornada 3

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
23/10/2021
14:30
CR CERVELLÓ/RC VILAFRANCA S18
Logo
Logo
CAT CENTRAL/CR CARBONERS S18
Àrbitre: Arpe, Cesar Gabriel Camp: CERVELLÓ
23/10/2021
14:15
GEiEG S18
Logo
Logo
XV TARRAGONA/INEF LLEIDA S18
Àrbitre: Cusell Juan, Àlex Camp: PALAU SACOSTA
23/10/2021
12:00
MARTORELL/ESPARREGUERA/BADALONA S18
Logo
Logo
CEU S18
Àrbitre: Anguita Garrido, Juan Carlos Camp: PACO ÀGUILA
24/10/2021
11:00
CR SENGLARS S18
Logo
Logo
CR SPARTANS S18
Àrbitre: Terrés Pueyo, Gerard Camp: TORROELLA

Jornada 4

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
06/11/2021
16:00
XV TARRAGONA/INEF LLEIDA S18
Logo
Logo
MARTORELL/ESPARREGUERA/BADALONA S18
Àrbitre: Martinez Escubedo, Arnau Camp: ANELLA MEDITERRÀNIA
06/11/2021
13:30
CEU S18
Logo
Logo
CR SENGLARS S18
Àrbitre: Maldonado Alvarez, Yamid Armando Camp: PISTES UB
07/11/2021
10:30
CAT CENTRAL/CR CARBONERS S18
Logo
Logo
GEiEG S18
Àrbitre: Martinez Escubedo, Arnau Camp: LES FONTS
06/11/2021
14:30
QUÍMIC ER S18
Logo
Logo
CR CERVELLÓ/RC VILAFRANCA S18
Àrbitre: Fosser Fascie, Francisco Camp: TEIXONERA

Jornada 5

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
13/11/2021
14:15
GEiEG S18
Logo
Logo
QUÍMIC ER S18
Incompareixença   
Àrbitre: Carc, Àrbitre Camp: PALAU SACOSTA
13/11/2021
18:30
MARTORELL/ESPARREGUERA/BADALONA S18
Logo
Logo
CAT CENTRAL/CR CARBONERS S18
Incompareixença   
Àrbitre: Carc, Àrbitre Camp: TORRENT DE LLOPS
14/11/2021
12:30
CR SENGLARS S18
Logo
Logo
XV TARRAGONA/INEF LLEIDA S18
Àrbitre: Ghailan Baioia, Younes Camp: TORROELLA
13/11/2021
13:30
CR SPARTANS S18
Logo
Logo
CEU S18
Àrbitre: Tomé Juárez, Xavier Camp: FONT VERDA

Jornada 6

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
27/11/2021
14:15
XV TARRAGONA/INEF LLEIDA S18
Logo
Logo
CR SPARTANS S18
Àrbitre: Sánchez Rodríguez, David Camp: INEF LLEIDA
18/12/2021
11:30
CAT CENTRAL/CR CARBONERS S18
Logo
Logo
CR SENGLARS S18
Àrbitre: Camp: CONGOST
27/11/2021
17:45
QUÍMIC ER S18
Logo
Logo
MARTORELL/ESPARREGUERA/BADALONA S18
Àrbitre: Poole, Jack Merlin Camp: TEIXONERA
28/11/2021
16:00
CR CERVELLÓ/RC VILAFRANCA S18
Logo
Logo
GEiEG S18
Àrbitre: Maldonado Alvarez, Yamid Armando Camp: CERVELLÓ

Jornada 7

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
11/12/2021
12:00
MARTORELL/ESPARREGUERA/BADALONA S18
Logo
Logo
CR CERVELLÓ/RC VILAFRANCA S18
Àrbitre: Camp: PACO ÀGUILA
12/12/2021
12:30
CR SENGLARS S18
Logo
Logo
QUÍMIC ER S18
Àrbitre: Camp: TORROELLA
11/12/2021
11:00
CR SPARTANS S18
Logo
Logo
CAT CENTRAL/CR CARBONERS S18
Àrbitre: Camp: FONT VERDA
11/12/2021
17:15
CEU S18
Logo
Logo
XV TARRAGONA/INEF LLEIDA S18
Àrbitre: Camp: PISTES UB

Jornada 8

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
16/01/2022
00:00
CAT CENTRAL/CR CARBONERS S18
Logo
Logo
CEU S18
Àrbitre: Camp:
16/01/2022
00:00
QUÍMIC ER S18
Logo
Logo
CR SPARTANS S18
Àrbitre: Camp:
16/01/2022
00:00
CR CERVELLÓ/RC VILAFRANCA S18
Logo
Logo
CR SENGLARS S18
Àrbitre: Camp:
16/01/2022
00:00
GEiEG S18
Logo
Logo
MARTORELL/ESPARREGUERA/BADALONA S18
Àrbitre: Camp:

Jornada 9

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
23/01/2022
00:00
CR SENGLARS S18
Logo
Logo
GEiEG S18
Àrbitre: Camp:
23/01/2022
00:00
CR SPARTANS S18
Logo
Logo
CR CERVELLÓ/RC VILAFRANCA S18
Àrbitre: Camp:
22/01/2022
13:30
CEU S18
Logo
Logo
QUÍMIC ER S18
Àrbitre: Camp: PISTES UB
23/01/2022
00:00
XV TARRAGONA/INEF LLEIDA S18
Logo
Logo
CAT CENTRAL/CR CARBONERS S18
Àrbitre: Camp: