Calendari - Sènior Masculí (Fase Previa) - DHCAT - Grup E

Jornada 1

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
05/10/2019
16:00
GEIEG
Logo
Logo
RC CORNELLÀ
Àrbitre: Raurich Bosch, Lluis Camp: PALAU SACOSTA
05/10/2019
16:00
OSONA RC
Logo
Logo
ESPARREGUERA - ANOIA
Àrbitre: Ferre Constans, Xavier Camp: VIC
06/10/2019
11:00
CNPN C
Logo
Logo
CR ALELLA
Àrbitre: Garcia Mariñoso, Oscar Camp: MAR BELLA

Jornada 2

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
12/10/2019
15:30
ESPARREGUERA - ANOIA
Logo
Logo
CNPN C
Àrbitre: De La Cal Perez, Antonio Camp: LES COMES
12/10/2019
17:00
RC CORNELLÀ
Logo
Logo
OSONA RC
Àrbitre: Anguita Garrido, Juan Carlos Camp: CORNELLÀ
13/10/2019
13:30
INEF BARCELONA
Logo
Logo
GEIEG
Àrbitre: Mullor Armada, Alexandre Camp: FOIXARDA

Jornada 3

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
19/10/2019
15:30
OSONA RC
Logo
Logo
INEF BARCELONA
Àrbitre: De La Cal Perez, Antonio Camp: VIC
19/10/2019
16:00
CNPN C
Logo
Logo
RC CORNELLÀ
Àrbitre: Bogas Gonzalez, Jose Camp: MAR BELLA
20/10/2019
11:15
CR ALELLA
Logo
Logo
ESPARREGUERA - ANOIA
Àrbitre: Anta Ugarte, Xavier Camp: ALELLA

Jornada 4

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
26/10/2019
16:00
RC CORNELLÀ
Logo
Logo
CR ALELLA
Àrbitre: De La Cal Perez, Antonio Camp: CORNELLÀ
27/10/2019
14:00
INEF BARCELONA
Logo
Logo
CNPN C
Àrbitre: Porcu, Juan Franco Camp: FOIXARDA
26/10/2019
16:00
GEIEG
Logo
Logo
OSONA RC
Àrbitre: Donadio, Roberto Jorge Camp: PALAU SACOSTA

Jornada 5

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
09/11/2019
16:00
CNPN C
Logo
Logo
GEIEG
Àrbitre: Ferretti Piatti, Gerardo Matias Camp: MAR BELLA
10/11/2019
12:00
CR ALELLA
Logo
Logo
INEF BARCELONA
Àrbitre: Miró Cabrera, Miquel Camp: ALELLA
09/11/2019
15:30
ESPARREGUERA - ANOIA
Logo
Logo
RC CORNELLÀ
Àrbitre: Montes Sevilla, Emilio Camp: LES COMES

Jornada 6

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
17/11/2019
14:00
INEF BARCELONA
Logo
Logo
ESPARREGUERA - ANOIA
Àrbitre: Parera Villacampa, Roger Camp: FOIXARDA
16/11/2019
16:00
GEIEG
Logo
Logo
CR ALELLA
Àrbitre: Crespo Abril, Pablo Camp: PALAU SACOSTA
16/11/2019
15:30
OSONA RC
Logo
Logo
CNPN C
Àrbitre: Miró Cabrera, Miquel Camp: VIC

Jornada 7

Data / Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
24/11/2019
12:30
CR ALELLA
Logo
Logo
OSONA RC
Àrbitre: Sánchez Rodríguez, David Camp: ALELLA
23/11/2019
15:30
ESPARREGUERA - ANOIA
Logo
Logo
GEIEG
Àrbitre: De La Cal Perez, Antonio Camp: LES COMES
23/11/2019
16:00
RC CORNELLÀ
Logo
Logo
INEF BARCELONA
Àrbitre: Bellido Sanchez, Joshua Camp: CORNELLÀ